Хто у Пологівській РДА «КРАЩИЙ ДЕРЖАВНИЙ СЛУЖБОВЕЦЬ»?

Опубліковано в 10:13 Важливі, Новини, У Пологах, У районі    511

У квітні 2018 року в Пологівській райдержадміністрації було проведено І тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» в номінаціях: «Кращий керівник» і «Кращий спеціаліст».

Метою проведення конкурсу є зростання професіоналізму, відкритості, інституційної спроможності державної служби, підвищення її авторитету шляхом узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців, а також виявлення та заохочення найбільш професійно підготовлених працівників, які успішно та ініціативно виконують службові обов’язки, мають організаторські здібності, що грунтуються на сучасних знаннях.

Участь у конкурсі взяли 7 державних службовців. Традиційно, учасники конкурсу виконали завдання з комплексного тестування на знання Конституції України, законодавства про державну службу та чинного антикорупційного законодавства, ситуативні завдання на складання ділового документа,  практичні завдання на предмет володіння персональним комп’ютером (створення презентацій).

Завдяки набутому досвіду, творчості, сумлінню держслужбовці показали високі результати у виконанні різноманітних завдань, виявили себе достойними, кваліфікованими спеціалістами.

В номінації «Кращий керівник» переможцем визнана Целуйко Анастасія Валеріївна, начальник відділу-адміністратор відділу з питань організації діяльності центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації, а в номінації «Кращий спеціаліст» – Кривицька Ірина Миколаївна, головний спеціаліст відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації.

5 державних службовців стали лауреатами Конкурсу.   

В номінації «Кращий керівник»:

Гринько Костянтин Володимирович, начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату  райдержадміністрації;

Гнусов Олександр Андрійович, начальник відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій громадян управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

В номінації «Кращий спеціаліст»:

Солодкий Олексій Віталійович, головний спеціаліст відділу прийняття рішень управління соціального захисту населення райдержадміністрації;

Хлистун Євген Анатолійович, головний спеціаліст з питань мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації;

Шевлякова Людмила Вікторівна, головний спеціаліст відділу містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва і цивільного захисту райдержадміністрації.

Залишити відповідь