Хворі на туберкульоз, ВІЛ/СНІД: Скільки таких у Пологівському районі?

Опубліковано в 15:58 Важливі, Новини, У районі    752

За перше півріччя у Пологівському районі зареєстровано 7 випадків туберкульозу, з них – 6 з відкритою формою.

Це досить високі показники захворюваності на бацилярний туберкульоз легень. В осередках даної інфекції епідеміологами проводиться комплекс протиепідеміологічних і профілактичних заходів. План профілактичних флюорографічних оглядів у Пологівському районі виконано на 50,5%.

На даний момент ми бачимо, що залишається невирішеною проблема профілактичних оглядів неорганізованого та сільського населення, що не обстежувались 5 і більше років.

Великою проблемою у Пологівському районі є епідситуація по ВІЛ/СНІД, що за останні роки різко загострилася. Лише у 2019 році вже зареєстровано 3 випадки ВІЛ.

Звертаємо увагу на важливість охоплення населення тестуванням на ВІЛ-континети як груп ризику так і клінічними показниками. Вільний доступ населення до безоплатного консультування та тестування на ВІЛ-інфекцію є одним з пріоритетних заходів профілактики.

Інформація надана ДУ “Запорізький обласний лабораторний центр МОЗ України”, відокремлений підрозділ “Пологівський міжрайонний відділ” Запорізької області


Читайте ПІК у фейсбук, телеграм, вайбер

 

Залишити відповідь