І-й регіональний фестиваль на Миргородщині. Учасники висловлюють подяку та діляться враженнями

Опубліковано в 12:52 В Україні, Новини, Фото-галерея    332

30 вересня на Миргородщині відбувся І-й регіональний фестиваль – конкурс героїко-патріотичної пісні «Ми-майбутнє твоє, Україно». Проводився він на території села Попівка, що знаходиться в 12 км від м. Миргорода.

Програма фестиваля була дуже насичена: урочиста хода, молитва за Україну, посвята в джури, сам конкурс, концерт.

Учасниками його були діти Полтавської області та інших областей.

Зразковий фольклорно-інструментальний ансамбль «Росяночка» ЦДЮТ Дніпровського р-ну був запрошений гостем фестивалю і показав для учасників та місцевих жителів майже годинну програму, яка включала твори українського музичного фольклору, фрагмент традиційного дитячого дозвілля «Виходьмо всі на вулицю гуляти», музично – етнографічну композицію «Замузичмо –музиченьки». Доповнили програму індивідуальні виступи солістів ансамблю Сайтарли Павло, Івко Олексія, Єфременко Федора, Рибчинської Єліни.

Концерт ансамблю «Росяночка» учасниками якого були діти від 4-х до 13 років дуже прийшовся до душі глядачам. Їх у  подорожі  супроводжував  генерал   козацтва  Лютий  Володимир  Миколайович – Голова  Ради  отаманів  МСК  Міжнародного  союзу  козаків  “Запорожська  Січь”.

Учасники дякують Володимиру  Миколайовичу  за  организацію  такоі  поіздки  в  с.  Попівка  Миргодського р-ну, Полтавськоі  області. Він забезпечив поіздку пальним і  допоміг  матеріально, саме Володимир Лютий завжди  опікується  цим  ансамблем.

Не можна не сказати про гостинність, щирість і душевність жителів Миргородщини, в сім’ях яких проживали діти «Росяночки». Під час фестивалю всіх частували гарячими пиріжками, бутербродами, чаєм.

Для учасників була проведена цікава екскурсія по місту Миргороду. Одним словом. Діти ансамблю «Росяночка» повернулися додому дуже задоволені, з яскравими незабутніми враженнями.

З повагою і вдячністю: «Росяночка»

Залишити відповідь