Ідею пологівця реалізували для мешканців громади

Опубліковано в 15:51 Важливі, Новини, У Пологах    1 123

У Пологах встановили спортивний майданчик з вуличними тренажерами, автором проєкту виступив Микола Дрюченко.

Про це повідомляють у Пологівській міськраді

Зазначається, що це один із п’яти проєктів, які минулого року були представлені та підтримані в рамках реалізації Громадського бюджету. Проєкт включив в себе установку тренажерів: універсального, гіперекстензії, тяги зверху/жим від грудей, біцепс машини-ричажної тяги, жим ногами горизонтальний – маятник, орбітрека.

Спортивний майданчик розташовано на прибудинковій території між будинками по вул. Магістральна, 504, 506 та вул. Лесі Українки,166. Поруч ще знаходиться дев’ятиповерховий будинок по вул. Лесі Українки, 164.

Коментарів: 4

  • Що поруч знаходяться будинки це ми знаємо. Але ми поруч бачимо купу землі, яка так і залишиться біля тренажерів заростати бур’янами.

  • Зроблено в стилі “хай так..” як і майданчик двору, що залишився після будівництва 9-ти поверхового будинку…

  • Шановні мешканці! Створюйте ОСББ у своїх будинках і облаштовуйте свої подвір’я на власний розсуд, доглядайте за ними, а не лише критикуйте владу (як це роблять власники приватних будинків). Будьте господарями на своїх територіях і тут проявіть себе! У приватному секторі ніхто не чекає владу, яка має викосити траву і пофарбувати майданчик. Проявіть свої господарські здібності не лише на словах і критиці.

Залишити відповідь