Ігри біля пам`ятника: розвага, чи зневага? (ФОТО-ФАКТ)

Опубліковано в 11:56 Важливі, Новини, У Пологах    739

З приходом весни потеплішало, і школярі подалися у парки, на майданчики, площі. Тим паче – тиждень весняних канікулів.

Для організації плідного дозвілля молоді у місті і районі працюють спортивна, художня школи, будинок дитячої та юнацької творчості, клубні заклади, бібліотеки.

І начебто все добре, та підлітки, що не змогли реалізуватися ані в спорті, ані в мистецтві, вигадують нові розваги, які не завжди є безпечними й прийнятними.

Вчора, пологівчанка стала свідком однієї з таких розваг: підлітки 11-13 років каталися на роликах та скейтах біля пам`ятника воїнам-інтернаціоналістам і пам`ятного знаку Героям Небесної Сотні.

Неповнолітні розбишаки стрибали через клумби, додаючи зайвої роботи комунальникам, які мусять тепер прибирати землю, розкидану на майданчику.

На зауваження жінки хлопці не відреагували, натомість – кількість їх збільшилася і розваги продовжилися.

Бентежить те, що більше нікому із перехожих не було діла до таких розваг. Інертність пологівців чудово пояснює приказка «про хату з краю».

Нагадуємо, що відповідно до пункту 1 статті 43 Закону України «Про охорону культурної спадщини» за пошкодження пам`ятки наступає кримінальна відповідальність.

Публікуємо світлини, надіслані нам очевидецею. Можливо хтось пізнає своїх дітей і врешті-решт розповість не лише про власні права, а ще й про обов`язки і відповідальність.

Коментарів: 3

 • Доречі, якщо ви заговорили про уголовну відповідальність,то пам’ятайте, що приниження особистості також несе відповідальність. Бо як ви зауважили “що не змогли реалізуватися ані в спорті, ані в мистецтві, вигадують нові розваги”.

 • То есть вы считаете, что если ребенок не сидит в библиотеке или танцует в кружке, ну или прыгает с шестом, то он пропащий. Об экстримальных видах спорта никто не слышал в Пологах? А сама дама забыла как была ребенком? И админ решил что всех под суд.
  Стаття 43. Кримінальна відповідальність за незаконне
  проведення пошукових робіт на об’єкті
  археологічної спадщини, знищення, руйнування або
  пошкодження об’єктів культурної спадщини

  За незаконне проведення археологічних розвідок, розкопок,
  інших земляних чи підводних робіт на об’єкті археологічної
  спадщини, а також за умисне незаконне знищення, руйнування або
  пошкодження об’єктів культурної спадщини чи їх частин винні особи
  притягаються до кримінальної відповідальності відповідно до
  закону.- вот именно так звучит упомянутая ст.43
  Так что нарушили дети?

 • это просто ПАМЯТНИК, а не братская МОГИЛА! А это разные вещи! Не путайте!!! И они по нему не лазят, никак его не рушат, не обрисовывают, не мусорят… ОНИ ПРОСТО КАТАЮТСЯ ВОЗЛЕ ПАМЯТНИКА!!! В этом ничего плохого и противозаконного нет!

Залишити відповідь