Інженерненський старостинський округ: проблеми та їх вирішення

Опубліковано в 8:58 Важливі, Новини, У районі, Фото-галерея    678

У вівторок, 8 вересня, міський голова Юрій Коноваленко здійснив традиційний робочий візит на територію Інженерненського старостинського округу.

Під час візиту він поспілкувався з виконуючим обов’язки старости Наталією Кошель і працівниками старостинського округу. Разом обговорили проблемні питання сільської території, з якими звертаються до в. о. старости мешканці. Це, зокрема, спилювання аварійних дерев, розчищення колодязя, отримання бебі-боксів. Обговорено хід поточного ремонту доріг, який сьогодні проходить на території старостинського округу – в селі Українське по вул. Українській, в селі Новокарлівка по вул. Миру та в селі Багате по вул. Гагаріна.

Щодо отримання «пакунку малюка», то на сьогоднішній день переведена монетизація отримання даної одноразової допомоги від держави. Це означає, що тепер матусі отримають не речі для малюка, а гроші на їх придбання. При цьому кошти можна буде витратити лише в тих торгівельних закладах громади, з якими Міністерство соціальної політики уклало угоду. Міським головою разом з начальником Пологівського УСЗН в телефонному режимі був встановлений чіткий алгоритм дій, здійснивши які мешканці громади, зокрема й Інженерненського старостинського округу, зможуть отримати одноразову допомогу.

Цього дня міський голова також завітав до Новокарлівської та Інженерненської ЗОШ, поспілкувався з керівництвом та вчителями, ознайомився з ходом підготовки закладів до опалювального сезону.
Протягом останніх тижнів в цих двох навчальних закладах було встановлено металопластикові енергозберігаючі вікна – по 7 вікон в кожній школі. Сьогодні роботи знаходяться на завершальній стадії. Заміна вікон була здійснена завдяки фінансовій допомозі депутата обласної ради Івана Чеснокова, який вже не перший рік допомагає навчальним закладам цієї території. Так, минулого року завдяки його депутатським коштам була встановлена перша партія вікон: в Інженерненській ЗОШ – 9, в Новокарлівській – 7.

Приємно вразив Юрія Коноваленка імпровізований «зелений» клас в Інженерненській школі, де вчителі проводять уроки на відкритому повітрі. В кутку шкільного подвір’я встановили класну дошку та лавчоки, планують принести і парти.

Повідомляється на сайті Пологівської міськради

Залишити відповідь