ІСТОРІЯ ДВОХ СЕСТЕР

Опубліковано в 19:26 Новини, У районі, У регіоні    689

Сестри – це більше ніж просто подруги. Зв’язок між ними виходить далеко за межі родини. Вони завжди готові підтримати одна одну та стати надійною опорою.

В  історії  тринадцятирічної Анастасії, дитини, позбавленої батьківського піклування, яка багато років перебувала у комунальній установі «Гуляйпільська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат» Запорізької обласної ради, куди  була  влаштована батьками для навчання, теж присутній  її янгол-охоронець – старша сестра.

Батьки дівчинки повсякчас забували про дитину, та саме тоді відновився той зв’язок між рідними людьми, якого не зламати, адже він перевірений величезними відстанями.

За сприянням служби у справах дітей старшою сестрою було подано позовну заяву до Пологівського районного суду Запорізької  області про позбавлення батьківських прав батьків відносно Анастасії, зібрано відповідний пакет документів за місцем свого проживання, у Закарпатській області, що дало можливість згодом стати законним представником своєї молодшої сестри.

Не має значення, які відстані розділяють сестер, вони завжди виберуть той шлях, який покращить їхні стосунки. Вони завжди знайдуть порозуміння між собою і підтримають одна одну в складні моменти, незважаючи на власні проблеми.

Життя набагато простіше, ніж ми вважаємо, тому потрібно берегти одне одного, а підтримка братів і сестер є винятковим подарунком, який потрібно постійно оберігати.

ЗА ІНФОРМАЦІЄЮ СЛУЖБИ У СПРАВАХ ДІТЕЙ

Залишити відповідь