Історія однієї пологівської РОДИНИ

Опубліковано в 17:43 Важливі, Новини, У Пологах, Цікаво та корисно    1 398

Родина – це не просто слово. Це уособлення любові, радості, турботи і різних емоцій, які супроводжують нас протягом усього життя. На жаль, в нашому місті є діти, які внаслідок смерті батьків чи з інших причин залишилися без батьківського піклування. Так, з різних причин діти  залишаються наодинці зі своєю бідою. Ми звикли думати, що трагедія, яка втрутилась у дитяче життя, забрала обох батьків. Однак, найчастіше це покинуті діти, від яких батьки відмовилися через алкогольну або наркотичну залежність, або їх позбавили волі, або у матері складні життєві обставини і вона залишає своє немовля ще у пологовому будинку. Але ніякі причини не виправдають такого «батьківського»  вчинку.

Надзвичайно щасливими є  діти, позбавлені батьківського піклування, які потрапили у родину своєї бабусі, оскільки рідна мати покинула своїх малолітніх синів, та майже рік діти не бачили рідної людини. Так склалося, що діти змалечку проживали в родині зазначеної громадянки до того часу, поки вирішувалося питання позбавлення батьківських прав обох батьків. Майбутній опікун дітей намагалася замінити батьківське тепло, віддаючи всю свою любов та  вільний час вихованню онуків.

Пройшовши надзвичайно складний шлях оформлення опіки над дітьми, переживши нестерпні часи поневірянь, залишившись з трьома дітьми на руках, без будь-якої підтримки, бабуся врешті-решт стала  законним представником дітей, буде надалі заміняти їм маму і тата, огортаючи хлопчаків своєю по – справжньому безмежною, материнською любов’ю.

Цінуйте свою родину. Вона  ваша опора та підтримка. Пам’ятайте, що земля без води – мертва, а людина без сім’ї – пустоцвіт!

Служба у справах дітей райдержадміністрації

Залишити відповідь