Історія пологівчанки, яка варта вашої уваги!

Опубліковано в 12:48 Важливі, Новини, У Пологах    1 082

Декілька днів назад йшла задоволена в справах пізно ввечері, бо буквально за добу вдалося разом з подругою прилаштувати в добрі руки цуценя, яке діти знайшли в лісосмузі.

І тут під магазином побачила кошеня. Чесно, спочатку пішла далі, але зрозуміла, що якщо залишу його в небезпеці, мене будуть мучити докори сумління. Повернулася назад і побачила в коробці для сміття трьох маленьких  кошенят, яким приблизно більше місяця. Вони не дикі, отже від домашньої кішки, яких просто викинули як непотріб на вірну смерть. Забрала, принесла додому. Аж тут дзвоник від сусідки, що є ще одне кошеня. Забрала і це. Як з’ясувалося, це кошеня не з цієї родини, воно старшеньке, доглянуте, явно жило в квартирі.

Троє моїх кошачих в шоці та стресі, пішли у внутрішню еміграцію, кучкуються, мабуть щось замислюють проти  мене. Але, якщо серйозно, то прошу допомоги всіх, хто любить тварин, щоб виправити те, що зробили безжальні попередні господарі і знайти найкращі ручки кошенятам: 2 хлопчикам і двом дівчаткам. Від зовнішніх і внутрішніх паразитів оброблені. Всі ходять на лоточок. Дівчаток за віком стерилізую. Якісні фото зробити важко, бо непосидючі.

І так, знайомтеся: світло попеляста дівчинка, найстарша, трошки пухнаста, має характер справжньої кішки, може бути ласкава, може бути незалежна; темно попелястий хлопчик, спокійний та врівноважений; чорненька дівчинка, спокійна, ласкава, дуже ніжна; сіренький хлопчик, дуже активний, орієнтований на людину, тільки  присіла, а він вже на руках. А в цілому, як справжні кошачі дітки, грайливі та пустотливі, обіцяють вирости в гарних котів і кішок. Не дивіться, що вони безпородні, вони теж мають право  на любов. Хто хоче долучитися до доброї справи, і дати шанс на довге життя викинутим кошенятам, дзвоніть 0504547959, адже разом ми сила. І повірте, добро повертається, якщо взяти безпритульне кошеня в дім, буде щастя більше в нім. Перевірено.

Ірина

 


Читайте ПІК у фейсбук, телеграм, вайбер

Залишити відповідь