Історії Instagram тепер перекладаються на вашу рідну мову

Опубліковано в 9:26 Актуально, В Україні, Важливі, Новини, У світі, Цікаво та корисно    234

Неможливо заперечувати того факту, що на сьогоднішній день така соціальна мережа як Instagram має глобальну, всесвітню популярність. І в зв’язку з цим істотно підвищується ймовірність того, що під час використання даної платформи ви побачите історії користувачів, текст яких був написаний іншою мовою. І буквально до вчорашнього дня користувачам, які стикалися з подібними історіями, доводилося виходити за межі програми та користуватися різними перекладачами для того, щоб зрозуміти те, про що ж саме в них йде мова.

Однак, це вже в минулому. Вся справа в тому, що Instagram офіційно представив свою нову функцію, яка буде переводити абсолютно будь-який іноземний текст, який ви бачите в сторіз, на зрозумілу вам мову. І так, вже зараз дана функція поступово розгортається для користувачів по всьому світу. Суть нового функціоналу буде полягати в тому, що коли додаток буде виявляти, що ви переглядаєте історію на іншій мові, Instagram відразу ж відобразить запит «Подивитися переклад», який розміститься в верхньому лівому кутку інтерфейсу. І все, що вам потрібно буде зробити, так це просто-напросто натиснути на даний банер для того, щоб побачити текст вашою рідною мовою.

Запущено даний функціонал було вчора, і поки-що програма не здатна переводити з кожної мови. Так що не варто дивуватися, якщо ви не виявите вищезгаданий банер. Додавання більшої кількості мов може зайняти трохи більше часу. Але так чи інакше, вже навіть зараз новоспечений функціонал здатний перекладати текст між більш ніж 90 мовами.

До того ж, це вкрай великий і похвальний крок на шляху до того, щоб зробити Instagram максимально інклюзивним, однаково зручним і інформативним для кожної людини. Також, не варто забувати і про те, що люди також можуть скористатися нещодавно доданою в соціальну мережу функцією автоматичних субтитрів в Instagram спеціально для того, щоб обійти існуючі на даний момент обмеження на переклад.

Так що тепер якщо ви не підписувалися на якусь особистість через те, що ви не розуміли посил Історій, то тепер мовний бар’єр не є перепоною.

Залишити відповідь