Карантин вихідного дня: відсьогодні перевірятимуть щоденно

Опубліковано в 12:19 Важливі, Новини, У регіоні    2 363

14 фахівців ГУ Держпродспоживслужби в Запорізькій області відсьогодні щоденно працюватимуть разом із поліцейськими у складі мобільних груп з перевірки дотримання заходів карантину вихідного дня в місті Запоріжжі

13 жовтня під головуванням в.о. начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області Костянтина Боєва та за участі виконуючого обов’язки заступника начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області Сергія Онищенка, відбулася нарада з керівниками підрозділів щодо участі фахівців служби в спільних перевірках з національною поліцією по дотриманню протиепідемічних вимог в закладах міста Запоріжжя.

В ході наради було визначено кандидатури 14 фахівців Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області, які сумісно з Нацполіцією відзавтра організують роботу 7 мобільних груп в усіх районах міста. Щоденно з 9:00 до 13.00 та з 16:00 до 20:00 фахівці Головного управління в складі мобільних бригад проводитимуть перевірки щодо дотримання заходів карантину в закладах міста Запоріжжя. Перевірятимуть дотримання протиепідемічних вимог у діяльності закладів торгівлі, громадського харчування, побутових послуг тощо.

За матеріалами встановлених порушень представниками ГУ Держпродспоживслужби та Національної поліції будуть складені протоколи. У разі недотримання працівниками чи відвідувачами вимог карантину складається протокол про адміністративне порушення.

1 коментар на “Карантин вихідного дня: відсьогодні перевірятимуть щоденно

 • Владі дуже вигідні “карантини-лохдауни”.
  Бо можна піляти (красти) державні (наші) гроші без тендерів.
  Плюс наддохідний бізнес на вівцинах і тестах.
  Саме тому лохдаун був неминучий.
  Як це зробити?
  За допомоги “правильної статистики”.
  Якій я не вірю ні на йоту.
  Ми не маємо можливості її перевірити, отже (дивись вище) це для мене і є підставою вважати “лохдаун” аферою з метою розкрадання грошей.

Залишити відповідь