Кастинг учасників у конкурсі «Містер Поліг – 2017» розпочато!

Опубліковано в 16:45 Новини, У Пологах    608

Днями, було оголошено кастинг учасників в шоу «Містер Поліг  – 2017».

Незважаючи не деякі форс-мажорні обставини, кастинг триває.

На сьогоднішній день, вже визначено трьох учасників шоу, тож, організаторам лишилося обрати ще п`ятьох чоловіків.

Чоловіки змагатимуться за звання містера Пологи у кількох конкурсах, а саме: відеоролик про кандидата, рід його занять та хобі; вихід у класичному вбранні та участь в балі-маскараді; спортивний конкурс, де кожен з кандидатів має продемонструвати вміння та навички у своєму улюбленому виді спорту; вихід та дефіле у військовій формі; інтелектуальне змагання. Але найцікавішим конкурсом буде участь в гумористичній постановці «В сауні з Дзідзьо», під час якого чоловіки у простирадлах мають уявити себе в сауні з відомим українським співаком (роль якого буде виконувати актор) та продемонструвати навички комунікації.

Окрім почесного гостя – колишнього єгипетського футболіста і шоумена Махмуда Оттама, оцінювати кандидатів буде зірка, ім`я якого (або якої) організатори тримають в секреті. Також, до складу журі увійдуть депутати Верховної Ради України та місцеві спонсори, за підтримки яких і відбувається фінансування конкурсу.

Переможець конкурсу «Містер Поліг – 2017» отримає кришталеву булаву та подорож за кордон; розмір грошової винагороди на даний час визначається.

З відомих причин, ми не можемо висвітлювати учасників та кандидатів на участь у конкурсі, але невдовзі розпочнеться активна фаза кастингу та підготовка до шоу, тож ми триматимемо своїх читачів в курсі.

ЄГОР КУРНОСОВ

Коментарів: 2

Залишити відповідь