Казка наяву в одному з мелітопольських дворів (ФОТО)

Опубліковано в 14:17 Новини, У регіоні, Фото-галерея, Цікаво та корисно    276

Як повідомляє інтернет-портал ria-m.tv, у Мелітополі мешканці двох кооперативних будинків №№ 49 та 51 по вулиці Героїв України довели, що великі справи завжди починаються з маленьких, так, як Батьківщина починається зі свого подвір`я.

Кілька років тому мешканці двох багатоповерхівок за власні кошти встановили по периметру двору металевий паркан, створивши таким чином місце для паркування, для мешканців цих будинків.

За кошти, які збираються у загальний «фонд» також і з власників автівок, що користуються паркінгом, вони регулярно здійснюють дії з благоустрою двору: викладають на доріжки тротуарну плитку, створюють зони зелених насаджень, та доглядають за ними, збудували альтанку.

Цього року мелітопольці також здивували всіх, створивши у дворі справжню казку.

Виявляється, мешканці двох будинків настільки товаришують між собою, що регулярно збираються на свята, які, на радість дітлахам, не минають без конкурсів, танців та пісень.

Цікаво, що мешканці сусідніх будинків є пасивними настільки, що їх навіть не турбує аварійний стан альтанки, яка залишилася у дворі ще з радянських часів.

Тож, вочевидь, чистота і порядок оселяються там, де ними переймаються, і нам всім в свою чергу є чому повчитися у працелюбних мелітопольців.

Залишити відповідь