КЕРІВНИКАМ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ ТА ФЕРМЕРСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ

Опубліковано в 13:51 Актуально, Важливі, Новини, У Пологах, У районі    314

Відділ агропромислового розвитку Пологівської райдержадміністрації доводить до Вашого відома, що в районі будуть  проводитися навчання з охорони праці посадових осіб та інших працівників  пов’язаних з виробництвом, зберіганням, транспортуванням та застосуванням агрохімікатів, пестицидів, гербіцидів.

У 2019 році послуги щодо проведення навчання надає Головний галузевий науково-навчально-методичний центр з питань охорони праці Таврійського державного агротехнологічного університету (м. Мелітополь). Вартість навчання однієї особи складає 160,00 (Сто шістдесят грн. 00 коп.), в тому числі ПДВ – 26,67 (Двадцять шість грн. 67 коп.).

Після проведеного викладачами Центру навчання та перевірки знань комісією, кожен слухач отримує посвідчення про перевірку знань з питань охорони праці та завірену копію протоколу засідання комісії з перевірки знань.

Навчання будуть проводитись орієнтовно 23-24 квітня, списки осіб які будуть навчатися надавати до відділу агропромислового розвитку письмово або на електронну адресу apr.pologi@ukr.net , телефон для довідок 2 29 24, 2 26 50.

Залишити відповідь