КІНЕЦЬ СВІТлУ в м. Пологи

Опубліковано в 20:39 Актуально, Важливі, Новини, У Пологах, У районі    1 024

Рівень комфортності нашого життя залежить від доступності до численних його матеріальних та нематеріальних благ, таких, наприклад, як безперешкодна можливість в будь-який момент випити гарячої кави, зняти готівку з банківської картки, скористатися електроприладами як вдома, так і в офісі.

Сьогодні серед пологівців був популярним жарт про те, що в місті наступив «кінець світлу». Проте тим, хто опалює оселю за допомогою електричних конвекторів, справді довелося непереливки.

Працівники деяких установ, які на даний час ще не опалюються, опинилися заручниками обставин: електричні обігрівачі без електрики виявилися безкорисними.

Годі й казати, що навіть міський годинник зупинився, зафіксувавши на циферблаті час, коли зникло світло. Протягом дня в центрі міста також було неможливо зняти готівку з непрацюючих банкоматів, та випити гарячої кави.

У Пологівському РЕМі нам пояснили, що протягом дня з 9.00 до 17.00 триватимуть профілактичні роботи в центрі міста. Так як система підключення різних установ до загальної мережі є доволі розгалуженою, то й світло зникло не скрізь.

Дивним виявився той факт, що працівники деяких установ, на відміну від мешканців міста, все ж були поінформовані заздалегідь про планове відключення електрики.

Сподіваємося, що надалі адміністрація РЕМу буде заздалегідь сповіщати населення про майбутні планові відключення: триває холодна пора року, і для тих пологівців, які обігрівають житло за допомогою електричних конвекторів, питання опалення власної оселі є чи не найважливішим, особливо тоді, коли в ній проживають діти, або літні люди.

Залишити відповідь