Кір атакує пологівську малечу. Батьки, варто замислитись!

Опубліковано в 18:42 Важливі, Новини, У районі    915

На минулому тижні, до сімейного лікаря звернулась мешканка Пологівського району. Її одинадцятимісячна донька тяжко захворіла. Лікар-інфекціоніст, разом з завідуючою епідвідділом та сімейним лікарем прийняли одностайне рішення: госпіталізувати дитину до інфекційного відділення.

“Цей випадок захворювання виявився епідемічно пов’язаний та клінічно підтверджений. Від самого початку захворювання дитина мала катаральні прояви, але вже незабаром почав з’являтися висип та інші відповідні симптоми. Наразі, маленька отримує відповідне лікування та має позитивну динаміку до одужання. Хочу нагадати всім – аби запобігти захворюванню на кір людина повинна вакцинуватися два рази в житті. Перша планова вакцинація має бути зроблена у віці одного року, а друга в 6 років. Якщо календар вакцинації перерваний, та до 30 років у людини відсутнє хоча б одне з планових щеплень, треба обов’язково відвідати свого сімейного лікаря, і отримати направлення на вакцинування. Якщо до 30 років у людини відсутні 2 щеплення, треба невідкладно звертатися до сімейного лікаря та розробляти особистий календар відповідної вакцинації з мінімальним інтервалом між ними. З огляду на ситуацію із захворюваністю на кір в Україні, батькам треба запам’ятати – щеплена дитина означає захищена від даного недугу. В Україні на сьогоднішній день на кір перехворіло вже 25 тис. чоловік. Це є жахливим наслідком відмови від вакцинування великого прошарку населення”– говорить завідуюча відділом Тетяна Одинець.

Команда ПІК зичить здоров’я маленькій пологівчанці, швидше одужати, та зростати на радість батькам.

Всім батькам радимо ще раз зважити всі “за” і “проти” вакцинування. Пам’ятайте: хвороби не дрімають вони чатують на невакцинованих дітей та нападають зненацька, і б’ють прямо в ціль. Вчіться довіряти лікарям, думайте передусім про найцінніше – здоров’я своїх дітей та власне.

Оля Белименко

Залишити відповідь