Кір в області набирає обертів! На Пологівщині вже зареєстровано 3 випадки захворювання

Опубліковано в 14:23 Важливі, Новини, У районі, У регіоні    456

За повідомленням Запорізького обласного лабораторного центру МОЗ України, з початку року, за станом на 5 лютого, в області по первинних діагнозах зареєстровано 122 випадки кору. Зокрема, захворювання зафіксовано у м. Запоріжжя – 58; у районах: Василівському – 46; Вільнянському  – 1; Запорізькому – 3; Кам’янсько-Дніпровському – 1; Оріхівському – 2; Приазовському – 3; Пологівському – 3; Приморському – 4; Якимівському – 1.

Нагадаємо, за станом на 29 січня з початку цього року в області  зареєстровано 101 випадок захворювання на кір. За весь 2017 рік в області було зафіксовано 202 випадки захворювання.

У зв’язку з цим медики наголошують, що єдиним заходом профілактики кору є вакцинація. Наразі вакцина проти кору в достатньому обсязі є в лікувально-профілактичних закладах, де безкоштовно можна зробити щеплення дитині до 18 років. Для щеплень використовується комбінована вакцина проти кору, паротиту та краснухи виробництва Бельгії. Щепленню підлягають діти одного та шест років, або в будь-якому віці до 18 років, якщо своєчасно не отримали відповідне щеплення.

Інформує: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Залишити відповідь