Кіркоров потрапив до «чорного списку» в Україні

Опубліковано в 8:22 Актуально, В Україні, Важливі, Новини, У світі    731
За поданням Служби безпеки, Міністерство культури внесло російського співака Філіпа Кіркорова до переліку людей, які створюють загрозу національній безпеці України.

Про це повідомили у пресслужбі Міністерства культури та інформаційної політики.

У відомстві розповіли, що 11 червня до них надійшов лист від СБУ щодо Кіркорова. А відповідним наказом МКІП від 22 червня його внесли у цей список.

У Мінкульті зазначили, що процедура відбувається автоматично, оскільки згідно з чинним законодавством відомство не має повноважень вирішувати, включати чи не включати когось до списків.

Потрапляння у цей список означає, що співак тепер не зможе виступати в Україні, а українські телерадіокомпанії не будуть транслювати контент із ним. Крім того, в Україні тепер заборонено розповсюджувати та транслювати фільми за участю Кіркорова, а Держкіно не зможе йому видати державне посвідчення.

Також перебування у цьому списку є однією із причин, через яку прикордонники можуть взагалі не впустити людину на територію України.

Станом на 23 червня у списку осіб, які створюють загрозу національній безпеці України – 201 людина.

1 коментар на “Кіркоров потрапив до «чорного списку» в Україні

  • Хорошо что есть интернет, иначе бы мы кроме Поплавского никого не видели и не слышали. Правители страны создают больше угроз чем артисты.

Залишити відповідь