“КНИГОМАНІЯ-2018”: Серед школярів Пологівщини обрали кращих читачів року (ФОТО)

Опубліковано в 18:35 Новини, У Пологах, У районі, Фото-галерея    482

Традиційно, як і кожної весни, сьогодні, у Пологівській центральній районній бібліотеці відбувся конкурс на кращого читача Пологівщини “Книгоманія-2018”.

У залі зібрались юні читачі міських та сільських шкіл Пологівщини, усього 14 учасників.

На захід завітали почесні гості: заступник голови Пологівської РДА Ірина Півень, начальник відділу культури та туризму РДА Марина Діденко. Вони щиро побажали учасникам конкурсу, попри хвилювання, зібратись, і показати те, на що вони здібні, проявити свій хист, зацікавленість, наполегливість і старання, аби переміг найкращий.

Перед стартом конкурсу, Ірина Григорівна виконала приємну місію, вручивши Диплом та медаль Олегу Кващуку за перемогу у всеукраїнському конкурсі “Творчі канікули” у номінації “Безмежний світ моєї уяви”.

За своїх дітей-вихованців співпереживали у залі й підтримували бібліотекарі шкіл району та міста.

Читацький хист юних пологівців оцінювали компетентне і високопрофесійне журі-бібліотекарі.

За умовами конкурсу, учасники розповіли про свою улюблену книгу. До речі, юні читачі доклали неабияких зусиль аби яскраво та цікаво презентувати розповідь. Для цього, використовували малюнки, атрибутику з прочитаних книжок, писали вірш про прочитане, та навіть перевдягались у своїх улюблених героїв прочитаних книг, демонструючи неабияку акторську майстерність.

Найбільше, особисто нас, вразила розповідь Анастасії Мащенко учениці 6 класу Новокарлівської ЗОШ про книгу Г. Кирпи “Мій тато став зіркою” (2014 рік.. Київ.. Майдан.. донька втратила тата…)

До вашої уваги аудіозапис:

У результаті усіх прослуханих учасників, були визначені  переможці серед учнів 6-их і 7-х класів:

Серед учнів 6-х класів:

3 місце – Владислава Рябко, учениця Семенівського НВК.

2 місце – Анастасія Мащенко, учениця Новокарлівської ЗОШ; Віталій Сідаченко, учень Пологівської гімназії “Основа”.

Серед учнів 7-х класів:

3 місце – Єлизавета Нікітченко, учениця Інженерненської ЗОШ, Вероніка Хохлова, учениця Пологівської ЗОШ №4.

2 місце – Дарина Отрішко, учениця Пологівського НВК (минулорічна переможниця кокурсу).

Перші місця посіли:

  • Ксенія Самара – учениця 6-А класу Пологівської гімназії “Основа”. Читачем бібліотеки стала ще з дитячого садочку. Дівчина не уявляє себе без читання книги. Найбільше уподобання – пригодницька література. Вона вважає бібліотеку своєю другою домівкою, де можна поспілкуватися, знайти потрібну інформацію. Сьогодні, розповіла присутнім про книгу Миколи Носова “Фантазери”, яку їй подарувала бабуся у віці 5 років. В дитинстві мама її читала донці перед сном.
  • Валерія Шкода – учениця 7-Б класу Пологівської ЗОШ №4. Протягом навчального періоду відвідала бібліотеку 8 разів, прочитала 9 книг. Полюбляє різну тематику, але надає перевагу фантастичним творам. Чудово поєднує у собі освіченість і талант, любов до книг та творчості. Сьогодні представила присутнім книгу “Климко”, яку написав Григір Тютюнник.

Усі, без виключення, конкурсанти отримали дипломи, медалі та квіточку, а переможниці ще й подарункові статуетки “Богині перемоги”.

Тепер, кращі пологівські читачі відправляться на третій тур конкурсу, який відбудеться 26 квітня у Запоріжжі у форматі обласного читацького марафону “Книжковий всесвіт дитинства”. Там, нашим читачам треба буде пройти 2 тури (1 – письмова літературна вікторина, де буде відібрано 6 переможців, по 3 від кожної вікової категорії; 2 тур – учасники мають у цікавій формі до 5 хв. представити свою улюблену книгу).

Тож бажаємо успіхів і перемоги нашим юним читачам!

Залишити відповідь