Колектив Григорівського клубу влаштував свято родини (ФОТО)

Опубліковано в 18:52 Новини, У районі    492

Колектив  Григорівського  сільського  клубу  запросив односельців  на  свято  родини  «Батьки і діти – родини цвіт»

В рамках районної культурно-мистецької акції «Таланти рідної землі, тобі даруємо, Запоріжжя», приуроченої 80-й річниці утворення Запорізької області, 13 квітня, відбувся творчий звіт працівників та учасників художньої самодіяльності Григорівського сільського клубу «Батьки і діти – родини цвіт», учасниками якого стали 75 аматорів сцени різного віку.

Діяльність закладу забезпечують: завідуюча Тетяна Гапоненко, художній керівник Микола Василенко, керівник гуртка Лідія Мельничук і техпрацівник Олена Дудка.

В залі було оформлено виставку робіт майстрів декоративно-прикладного мистецтва та фото-стенди про діяльність творчих колективів.

Як ви гадаєте – будинки розмовляють!? Ми пересвідчились – розмовляють. До всіх присутніх звернувся сам Клуб: «Я – Григорівський сільський Клуб! Я завжди молодий душею і повний творчого натхнення.  Коли твої стіни наповнені духом творчості, молодості, оптимізму, таланту – неможливо залишатися просто будівлею.  Ти починаєш дихати, думати, жити разом з тими, хто ходить сюди кожен день творити добро. Скільки всього народжувалось на цій сцені, скільки приємних хвилин дарували глядачам ті, хто по праву називає себе самодіяльними артистами. Ви були свідками їх хвилювань перед концертами. З яким трепетом і ніжністю вони несуть народу його самобутню культуру. Я гордий,  що ви в моїх стінах відчували радість і насолоду, моє серце завжди з вами!  Мені приємно згадати минулий рік, бо він був наповнений неповторними емоціями, та новими знайомствами. Я хочу поділитися з вами своїми спогадами». А фото на екрані ілюстрували сказане…

Згодом ведучі заходу – Господарі Лідія Мельничук та Анатолій Шістка запросили глядачів до імпровізованої кав’ярні «Батьківська хата», де в теплій, щирій атмосфері всіх вітали і пригощали смачною випічкою, вареничками та узваром, піснями, жартами і танцями: дитячий вокальний колектив «Барвінок», вокальний колектив «Калина», танцювальний колектив «Дзвіночок», танцювальний колектив «Живчики», танцювальний колектив «Файна Украйна», фольклорний колектив «Григоряночка», театральний колектив «Сільський гламур» та окремі виконавці   Петро Банько та Олександр Сидорашко, Аліна Калюжна, Стелла Трішмак, Наталія Шичкова.

Глядачі були залучені до дійства та щиро вітали оплесками кожного виконавця. В залі був справжній аншлаг.

На заході працювала комісія у складі: заступника голови райдержадміністрації Ірини Півень, начальника відділу культури і туризму Марини Діденко, директора Пологівського районного організаційно-методичного центру Світлани Колісник, які оцінювали якість заходу.

Зі словами подяки до аматорів сцени звернулася Ірина Півень, вона підкреслила, що професійний рівень концертних виступів росте і, що звітний концерт пройшов на високому рівні і комісією прийнято.

Начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Марина Діденко вручила колективу Григорівського сільського клубу диплом за І місце в районному рейтингу діяльності закладів культури клубного типу за 2018 рік  та  побажала нових творчих злетів.

Бурхливими оплесками присутні стоячи дякували за святковий настрій, який подарували артисти своїм односельцям.

Гарне і позитивне свято підготували григорівці. Молодці!

Інформує: Директор Пологівського районного організаційно-методичного центру Світлана КОЛІСНИК

Залишити відповідь