Коли у пологівських домівках увімкнуть опалення?

Опубліковано в 17:54 Важливі, Новини, У Пологах    453

Як відомо, 3 жовтня, на засіданні Кабінету міністрів України назвали остаточну дату, коли в країні стартує опалювальний сезон. За словами прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, опалювальний сезон повинен розпочатися 

вчасно, з 15 жовтня. АЛЕ потрібно дивитися не в календар, а на термометр. Тому на місцях представники влади можуть самі вирішувати, коли включати опалення “, – сказав Гройсман.

Тож, у місцевої влади і вирішили дізнатись, коли увімкнеться опалення у будинках пологівців?. На наше запитання відповів заступник міського голови Сергій Колісник:

–  Опалювальний сезон у м. Пологи стартує, як і зазначив Володимир Гройсман, 15 жовтня. Та все ж, у Положеннях до Закону зазначається, що якщо три доби поспіль температура повітря буде не вижче ніж +8, то опалення вмикаємо негайно. Поки, градусники термометру зрідка опускаються нижче 10 градусів, тож варто ще трохи потерпіти до офіційного старту опалювального сезону.

До речі, сьогодні їхали в автобусі, де вже увімкнено опалення. Це так приємно, коли водії турбуються про комфорт та якість перевезення пасажирів. Дякуємо вам за це!

Залишити відповідь