Колишній співробітник помстився директору за звільнення

Опубліковано в 9:42 Важливі, Новини, У регіоні    1 395

Через образу на свого керівника, колишній співробітник вирішив помститися тому, повідомивши до поліції, що директор збив його своїм автомобілем.

У прес-службі Патрульної поліції Запоріжжя повідомили, що 23 липня на лінію 102 надійшло повідомлення від чоловіка про дорожньо-транспортну пригоду з постраждалими в Дніпровському районі Запоріжжя.

Патрульні, які прибули за вказаною адресою, встановили, що дорожньо-транспортної пригоди там не було і немає ніяких слідів, які могли б свідчити про аварію. Але до поліцейських підійшов чоловік, який їх викликав, і повідомив, що директор підприємства, на якому він раніше працював, здійснив на нього наїзд своїм автомобілем. Опитавши очевидців та переглянувши відео з камер відеоспостереження, патрульні не знайшли підтвердження даній інформації. Тоді чоловік зізнався, що насправді ніякої аварії не було. Він просто хотів доставити неприємності колишньому керівнику за те, що той звільнив його з роботи.

За хибний виклик правоохоронців чоловік нестиме відповідальність за статтею 183 Кодексу про адміністративні правопорушення. Йому доведеться заплатити штраф у розмірі 3400 гривень.

Залишити відповідь