Комбайновий екіпаж Гуляйпільського району отримав перехідний приз

Опубліковано в 15:17 Новини, У регіоні    248

У трьох районах області аграрії вже завершили збір ранніх зернових

Підбито підсумки третьої і останньої п’ятиденки змагання колективів збиральних ланок за найвищу продуктивність праці на приз заслуженого механізатора України Івана Мартиненка.

Перехідний приз виборов колектив комбайнового екіпажу ТОВ «Батьківшина» Гуляйпільського району, яким керує Віктор Савовський. З трудовою перемогою привітали комбайнерів та вручили приз заступник голови облдержадміністрації Олександр Бабанін та голова обласного комітету профспілок працівників агропромислового комплексу Людмила Отращенко.

За п’ять днів колективом комбайнового екіпажу у складі комбайнера Романа Шейка, помічника комбайнера Олександра Василенка, водіїв Миколи та Андрія Панасейків на комбайні «John Deere Т-660» скошено 292 гектари зернових культур, намолочено 1823 тонни зерна при середній урожайності 62,4 центнера з одного гектара.

За даними Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, на 31 липня в області обмолочено 815 тис. га ранніх зернових і зернобобових культур або 91 % до прогнозу (в 2016 – 757 тис. га або 93 % до прогнозу), намолочено 2500 тис. тонн зерна нового врожаю. Середня врожайність на сьогодні становить 30,7 центнера з гектара, в тому числі озимої пшениці – 33,6 ц/га, озимого ячменю – 31,6 ц/га, ярого ячменю – 23,5 ц/га, гороху – 21,2 центнера з одного гектара.

Озимого та ярого ріпаку скошено на площі 25 тис. га, намолочено 57 тис. тонн із середньою врожайністю 22,4 ц/га.

Середня врожайність ранніх зернових та зернобобових культур на звітну дату на 0,1 центнера нижча, ніж у минулому році.

Найбільший вал зерна на цю дату намолочено в Бердянському – 164 тис. тонн, Приазовському – 141 тис. тонн та Мелітопольському районах – 136 тис. тонн.

У трьох із 20 районів області – Мелітопольському, Михайлівському та Приазовському – збирання ранніх зернових культур завершилося, в решта – наближається до завершення.

Залишити відповідь