Кому, скільки і на що: які рішення затвердили депутати на сесії Міської ради

Опубліковано в 9:24 Актуально, В Україні, Важливі, Новини, У Пологах, У районі    596

18 березня відбулася чергова сесія Пологівської Міської ради сьомого скликання. Не дивлячись на додаткові задачі, пов’язані з загальною картиною в країни через умови карантину, депутатам за головуванням Юрія Коноваленка вдалося вирішити та затвердити голосуванням чимало важливих рішень. 

Гроші – дітям

Очільник громади, звітуючи про свою роботу, завжди наголошує, що в пріоритетних питаннях постійно залишатимуться галузі освіти та дитячого виховання. Тож, депутати, проголосувавши за раніше обговоренні рішення, виділили наступні кошти:

  • До Програми «Шкільний автобус» внесли зміни, чим затвердили на 2020 рік кошторис для утримання техніки, довіз учнів та заробітну плату водіїв загальною сумою у 1млн 250 тис 702грн
  • Майже півмільйона виділили для загальноосвітніх закладів. А саме 455 тис 650грн.

Завдяки цим коштам «Пологівська спеціалізована різнопрофільна школа І-ІІІ ступенів№2» отримає два комп’ютери, ремонт танцювального класу та новенькі одномісні парти. Для потреб «Пологівського колегіум № 1» є кошти на ноубуки, принтери та фліпчарти. Для Гімназії «Основа» гроші підуть на придбання ноутбуків, проектору, БФП та ламінаторів. ЗОШ№6 поповниться новими меблями різного призначення, корковою дошкою, фліпчартом, облаштуванням для спортивного майданчика, ноубуком та БФП. Кошти, виділені на потреби ЗОШ №4 підуть на коркові дошки, проектори та ноутбуки. Новокарлівській та Інженернеській ЗОШ виділять гроші для заміни старих вікон на енергозберігаючі металопластикові.

  • Не залишили без уваги дитсадки Громади. Басанському «Колобку» оплатять виготовлення проектно-кошторисної документації для подальшого капітального ремонту даху установи. Пологівські «Колобок» і «Теремок» отримають нові дитячі меблі. Садочку «Буратіно» – секції для огорожі дитячих майданчиків, пісочниця, обладнання для спортивного майданчика. «Віночку» – огорожу для дитячого майданчика. «Сонечку» виділили кошти на меблі, матраци, спортивні дуги та гімнастичні грибки. «Лисичці» – пекарську шафу та обладнання для спортивного майданчика. «Казці» виділять гроші на пісочницю та секції-огорожі для найменших вихованців. Всього на дошкільні заклади громади виділено 516тис 790 грн.

Дорогі дороги, гроші на «Турботу» та благоустрій міста

Дороги – однин з найважливіших і найдорожчих напрямків. Всього в цьому році планується витрати на них 6млн 016тис 735грн.

Капітальний ремонт (виготовлення проектно-кошторисної документації та виконання робіт) планується в місті по вул Червоній, частини шляху від вул. Ломоносова до вул. Вишневої та вул. Щасливої.

Для інших проблемних ділянок – тільки поточні ремонти  

Планується створити кабінет фізіотерапії відділення денного перебування комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Пологівської   міської ради.

Також депутати внесли зміни щодо фінансування програми «Турбота». В новій редакції затверджена річна сума у 4млн 317 тис 200грн

Продовжується робота по налагодженню міської мережі водопроводу. Коригування, експертиза проектно-кошторисної документації виконання робіт по вул. Армійській потягнуть з бюджету 2млн 344тис 318грн

Для  виконання робіт, здійснення авторського та технічного нагляду по об’єкту «Капітальний ремонт водопроводу в с. Басань» виділять 521тис 094грн

Помирили дерева із знаками

Нещодавно читачі ПІКа дискутували на тему Петиції, щодо видалення зелених насаджень на перехресті вул. Єдності / пров. Водопровідний в місті. Міська рада розглянула питання і дійшла компромісу: дерева залишити, а з метою підвищення безпеки руху,  встановити відповідні дорожні знаки та сферичне оглядове дзеркало з парної сторони вул. Єдності.

Також депутатами були затвердження рішення по земельним питанням громадян, надання чи подовження оренди нежитлових приміщень та земельних ділянок, встановлений контроль за комунальним майном та інші нагальні проекти.

Залишити відповідь