Комунальники – пологівцям, пологівці – комунальникам

Опубліковано в 18:34 Новини, У Пологах    356

Комунальні підприємства Пологівської міської ради звітують про виконані роботи за минулий тиждень з 16 по 22 квітня:

1. Постійно виконуються роботи з ремонту мережі електропостачання, водопостачання та водовідведення багатоповерхових житлових будинків, згідно договорів і заяв мешканців.

2. Виконуються роботи з прибирання прибудинкових територій житлових багатоповерхових будинків від сміття та обпиляного гілля.

3. Проведено частковий ремонт покрівлі житлових будинків №14 та № 30 по вул. Єдності.

4. Проведено частковий ремонт міжпанельних швів житлового будинку по вул. Державній,174.

5. Виконані роботи з часткового ремонту під’їзду житлового будинку № 8 по вул. Східній.

Тим часом, пологівці додають роботи комунальним підприємствам оприлюднюючи свої скарги на порталі “Розумне місто _ Пологи”:

  • Марія Павлівна Гришечко поскаржилась на відсутність водопостачання будинку 166 по вул. Лесі Українки:
“Звертаються до Вас жителі багатоповерхового будинку, які проживають на 9-му поверсі в будинку 166 по вул. Лесі Українки, з проханням вирішити проблему з водопостачанням. В останній час, а це більше як 3 місяці, вода не надходить в квартири ( №№ 105, 107 та 108) в потрібному обсязі, а якщо і надходить, то потрібно «ловити момент», щоб набрати будь-яку кількість води. З ранку , з 5 годин до 7-30 можливо тільки набрати 5 літрів, в ввечері зовсім не має. Ми не маємо можливості вчасно приготувати їжу, прибрати в квартирі, попрати білизну, помитися, а за стоки вже не знаємо, що й казати. Щоб помити брудний посуд збираємо його, а потім коли з’явиться вода( а коли вона з’явиться???) тоді тільки приводимо до порядку. А про гарячу воду в водонагрівачі тільки мріємо. Просимо як найшвидше прийняти міри по забезпеченню водопостачання квартир.”
  • Ігор Володимирович Охріменко поскаржився на непрацюючий вуличний ліхтар біля будинку №14 по вулиці Деповській.

Перераховані заявки пологівців прийняті до виконання.

Залишити відповідь