КОРИСНІ ТА ПРАКТИЧНІ СЕРВІСИ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ

Опубліковано в 14:36 Актуально, В Україні, Новини, Цікаво та корисно    389

Міністерство цифрової трансформації продовжує серію публікацій на тему, що корисного почитати та переглянути у період карантину. На цей раз команда Мінцифри підготувала добірку сервісів для дистанційного навчання для вчителів.

Про дистанційну освіту можна почитати на сайтах: Освіторія.МедіаНуш та Всеосвіта.

Підготовка до ЗНО. На цих платформах можна скористатись безкоштовними курсами з української мови та літератури, біології, математики, історії України, англійської мови; проходити щотижневі вебінари тощо.

IlearnEdera, Prometheus, та Gioschool.

Для створення ментальних мап можна спробувати: MindomoMindmeister, та Coggle.

Ресурси зі створення презентацій: CanvaPreziBeautiful.ai.

Ресурси зі створення текстів, завдань, інформаційні ресурси: ClasstimeKahoot.comQuizlet.comLearningapps.orgStudy-smile.comNaurok.comMiyklas.com.

На тему математики: matific.comdisted.edu.vn.uauk.khanacademy.orguklasi.com.uaformula.co.ua, vchy.com.ua.

Навчитися накладати на відео тести або інші завдання можна: ed.ted.comedpuzzle.com.

Платформи для онлайн-конференцій: zoom.ushangouts.google.comskype.com/ukproducts.office.com/uk-ua/microsoft-teams/group-chat-software та webex.com.

Інструменти взаємодії з учнями: classdojo.com (особливо рекомендовано для початкової школи), classroom.google.comgoogle.com/intl/ru_uA/docs/about/ та ru.padlet.com.

Відкриті ресурси з електронними підручниками, розробками уроків на ua.mozaweb.com. Код для безкоштовної реєстрації: MOZ-PX-PBWX-TIDD-VIMY-TVRI-UFWG-UAEDPMOZA.

Вебінари з особливостей дистанційного навчання:

  1. Оксана Пасічник “Технічні особливості організації дистанційної освіти” 
  2. Інна Большакова “Вебінар здорового глузду: медіаграмотність і критичне мислення”
  3. Юрій Гайдученко “Креативний контент дистанційного навчання”
  4. Ольга Питюр “Ефективний зворотний зв’язок онлайн: правила та інструменти” 

Інтерактивні подорожі і виставки: Ukraine WowПодорож українськими музеями просто небаПрогулянка музеєм Ханенків, екскурсія Британським музеємЛуврхудожні колекції з усього світуВіденська операМетрополітен, трансляції вистав театру ФранкаUkrainerлекції з культури, історії, журналістики, добірка коміксів.

Також нагадуємо, що Мінцифра підготувала оглядовий освітній серіал «Карантин: онлайн-сервіси для вчителів». Це серія відеороликів про дистанційне навчання з прикладами та інструментами. Відсьогодні освітній серіал вже розміщений на платформі Дія.Цифрова освіта.

За матеріалами Урядового порталу

Залишити відповідь