Кожному по масці. З понеділка нові правила

Опубліковано в 12:15 Актуально, В Україні, Важливі, Новини, У Пологах, У районі, У регіоні    819

Уряд вже з понеділка пропонує українцям нові цікаві квести: як проїхатись громадянам в громадському транспорті не для громадян, відправити дитину за хлібом без супроводу дорослих  та купити маски без масок…. Нові правила для тих пологівців, хто планує виходити в понеділок з дому:

Пенсіонери та безробітні більше не їздять автобусами

Від тепер громадським транспортом можуть користуватися тільки працівники, яких роботодавець заявив у особливих списках. Автобуси зупинятимуться на зупинках згідно графіку, але братимуть в салон лише спецпасажирів.

В магазинах видаватимуть маски

Принаймні так прописано в постанові Кабміну. Це стосується закладів торгівлі, які здійснюють продаж пального, продуктів харчування, сільськогосподарської техніки, ветеринарними препаратами, кормами та засобами зв’язку – тобто усіх розширених та дозволених видів торговельної діяльності. А також аптек.

Більше двох не гуляти, без масок не виходити

З 6 квітня в Україні буде посилено обмежувальні заходи: так, не можна буде перебувати в громадських місцях без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіратора або захисної маски, в тому числі виготовлених самостійно.

Також заборонене переміщення групою більш як дві осіб, крім випадків службової необхідності та супроводження осіб, які не досягли 14 років,

Відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових та прибережних зон, крім вигулу домашніх тварин однією особою та у випадку службової необхідності, спортивних та дитячих майданчиків, а також проведення всіх масових заходів також під забороною.

Паспорт в кишені

З понеділка тих хто гуляє містом можуть попросити пред’явити документ, що посвідчує особу, громадянство України. Поки що в Пологах не планують тотальних перевірок, просто майте це на увазі.

Залишити відповідь