Кримінальна хроніка Пологівщини: крадіжки, наркотики, та ін.

Опубліковано в 15:06 Важливі, Новини, У Пологах, У районі    501

У період з 28 лютого по 4 березня до Пологівського відділу поліції надійшло 63 заяв і повідомлень із яких 11 містять в собі ознаки кримінального правопорушення (вказані матеріали внесено до ЄРДР).Особу злочинця встановлено по 7 заявам та повідомленням.

Крім цього за вказаний період складено 81 адміністративних протоколи, а саме по лінії Безпеки Дорожнього Руху – 38, по лінії забезпечення публічної безпеки та порядку 43 адміністративних протоколи.

З числа кримінальних правопорушень зареєстровано 6 фактів крадіжок. Встановлено3 особи правопорушники, доводиться їх причетність до вчинення злочину. Тривають оперативно-розшукові заходи.

1-факт порушення недоторканості житла. Правопорушнику повідомлено про підозру у вчинені кримінального правопорушення за ознаками ч.1 ст.162 ККУ.

3-факти пов’язані з обігом наркотичних засобів, по всім фактам встановлено осіб правопорушників та повідомлено про підозру у вчинені кримінальних правопорушень.     

Постійно відділом поліції вживаються заходи щодо виявлення та припинення фактів функціонування пунктів прийому металобрухту та залів грального бізнесу, недопущення росту злочинності на вулицях та інших громадських місцях.

Залишити відповідь