Кримінальна хроніка району за минулий тиждень: +3 наркозлочини

Опубліковано в 10:49 Важливі, Новини, У Пологах, У районі    555

У період з 4 по 11 березня до Пологівського відділу поліції надійшло 117 заяв і повідомлень із яких 17 містять в собі ознаки кримінального правопорушення (вказані матеріали внесено до ЄРДР). Особу злочинця встановлено по 10 заявам та повідомленням.

Крім цього за вказаний період складено 102 адміністративних протоколи, а саме по лінії БДР – 68, по лінії забезпечення публічної безпеки та порядку 34 адміністративних протоколи.

З числа кримінальних правопорушень зареєстровано 8 фактів крадіжки з яких по 6 встановлено особу правопорушника, проводяться заходи щодо доведення причетності до вчинення злочину.

3-факти злочинів у сфері обігу наркотиків. Відомості внесені до ЄРДР проводиться перевірка.

Також, 6 березня про підозру у вчиненні кримінального правопорушення за ознаками ч.1, ч. 2 ст. 185 Кримінального Кодексу України. (Крадіжка) повідомлено раніше засудженому мешканцю м. Пологи 1975 року народження. Причетність злочинця доведена по 4 злочинам.

Постійно відділом поліції вживаються заходи щодо виявлення та припинення фактів функціонування пунктів прийому металобрухту та залів грального бізнесу, недопущення росту злочинності на вулицях та інших громадських місцях.

Залишити відповідь