Кримінальна хроніка тижня у Пологівському районі

Опубліковано в 9:34 Важливі, Новини, У Пологах, У районі    569

У період з 3 по 10 серпня до Пологівського відділу поліції надійшло 194 звернення та повідомлень громадян із яких 9містять в собі ознаки кримінального правопорушення (вказані матеріали внесено до ЄРДР).

6 фактів крадіжок. Слідчим відкрито кримінальне провадження за ознаками ст.. 185 КК України.

2 злочина у сфері незаконного обігу наркотичних засобів. 7 серпня працівниками сектору кримінальної поліції в ході проведення розшукових заходів було виявлено чоловіка 1970 року народження, раніше засудженого вилучено наркотичний засіб опій екстракційний, вилучене направлене на експертизу. Слідчим відкрито кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 309 та ч. 1 ст. 317 (Організація або утримання місць для незаконного вживання, виробництва чи виготовлення наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів)КК України.

1 факт тілесних ушкоджень. Так, 7 серпня о 10:08 до Пологівського ВП надійшло повідомлення від жінки 1991 року народження, про те, що колишній співмешканець 1988 року народження в ході сварки спричинив тілесні ушкодження. За вказаним фактом слідчим відкрито кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення передбачене ч. 1 ст.125 КК України, тривають слідчі дії.

За вказаний період слідчими повідомлено про підозру 2 особам правопорушникам по 2 кримінальним провадженням, які спричинили тілесні ушкодження. Та до суду скеровано 2 кримінальних провадження стосовно 2 осіб правопорушників за вчинення кримінального правопорушення за ознаками ст.. 125 (Тілесні ушкодження) КК України.

Крім цього за вказаний період складено 106 адміністративних протоколи, а саме по лінії Безпеки Дорожнього Руху – 64, по лінії забезпечення публічної безпеки та порядку 42 адміністративних протоколи.

Також, поліцейськими складено 2 адміністративних протоколи за ознаками вчинення адміністративного правопорушення за ознаками ст. 44-3КУпАП (порушень карантинних заходів).

Пологівський відділ поліції нагадує мешканцям району про дотримання карантинних заборон встановлених Кабінетом Міністрів України.

 

Залишити відповідь