«Крижана Сталь 2017»: пологівські олімпійці привезли переможні місця (ФОТО)

Опубліковано в 12:56 Новини, У районі, Фото-галерея    312

9-10 грудня у Мелітополі пройшов Кубок України UNPF «Крижана Сталь 2017» з жиму лежачи, станової тяги, багатоповторного жиму та підйому штанги на біцепс. Змагання проводились за правилами УФНП (Українська федерація натурального пауерліфтингу).

У змаганнях взяло участь близько 150 учасників з Київа, Рівного, Новоданилівки, Дніпра, Дніпродзержинська, Кривого Рогу, Одеси, Харкова, Запоріжжя, Херсону, Пологівський район був представлений спортсменами ДЮСШ клубу “Олімп” у складі 12 чоловік на чолі з тренером Юрієм Клименком.

У номінації “Жим штанги лежачи” наші учасники досягли високих результатів:

-до 60 кг Колеснік Катерина посіла 1 місце
-до 75 кг Хоменко Аня посіла 1 місце
-до 52 кг Клименко Артем посів 1 місце
-до 60 кг Сіденко Максим посів 1 місце
-до 75 кг Петренко Сергій посів 1 місце
-до 75 кг Сіденко Олександр посів 2 місце
-до 82,5 кг Клименко Дмитро посів 2 місце
-до 82,5 кг Цибулько Антон посів 3 місце
-до 110 кг Вязовцев Олександр посів 1 місце

У номінації “станової тяги”:

-до 53 кг Радченко Яна посіла 1 місце
-до 110 кг Корнєв Дмитро посів 1 місце

У номінації “підйом штанги на біцепс” керівник Клименко Юрій посів 1 місце у категорії до 82.5 кг, та виборов трете абсолютне місце, за що був нагороджений кубком. Також, у цій номінації Колеснік Катерина посіла 1 місце у категорії до 60 кг, вона стала абсолютним переможцем серед дівчат, була нагородженна цінним призом. Катерина також виборола друге обсолютне місце в номінації “жим лежачи” серед дівчат, і також отримала цінний приз.

Команда Пологівської ДЮСШ та тренер щиро вдячні постійному та офіційному спонсору ТОВ “Дніпрокераміка” А.І. Чеберку та голові профспілкового комітету С.В. Пустовойтенко, за фінансову допомогу в організації поїздки на змагання.

Команду до змагань підготував тренер ДЮСШ та вчитель гімназії “Основа” Клименко Ю.Г.

Вітаємо спортсменів ДЮСШ клубу “Олімп” з високими досягненнями. Дякуємо тренеру за професійну, якісну підготовку! Пологівщина пишається вами! Бажаємо ще більших перемог та визнань не лише на всеукраїнських змаганнях, а й на міжнародному рівні!

Залишити відповідь