Курси крою та шиття: всіх бажаючих запрошують до Воскресенки

Опубліковано в 10:45 Новини, У Пологах, У районі, Цікаво та корисно    278

Як інформує сайт Воскресенської ОТГ, у будинку побуту села Воскресенка нещодавно розпочалися курси крою та шиття.

Курс розрахований в першу чергу на тих, хто прагне оволодіти мистецтвом крою та шиття, усвідомлюючи при цьому важливість подальшого розвитку і постійного самовдосконалення.

Навчаючись за допомогою керівника курсів Гуслістої Ірини Вікторівни, діти мають можливість задавати питання і консультуватися із досвіченим спеціалістом найвищої кваліфікації.

Для початківців і тих, хто осягає науку шиття вперше, це особливо важливо, тому що деякі аспекти навчання можуть бути не такими простими, якими здаються.

Матеріали курсу у доступній формі містять всю необхідну інформацію. Уроки будуть зрозумілими навіть тим, хто ще ніколи не брав до рук ножиці і взагалі не знає, що таке крій.

Осягаючи крок за кроком цю корисну науку, відвідувачі курсу з кожним уроком усвідомлюють, що з часом отримають безцінний професійний досвід.

На даний час учасники курсу вже мають готові речі, пошиті задля власного використання – новорічні шапочки, фартухи,  наволочки та спідниці для танців. Дитяча група на заняттях дуже уважна, і, можливо, для когось ці курси стануть першою путівкою до майбутньої професії.

Всі бажаючі навчатися на курсі крою та шиття можуть звертатися до Гуслістої Ірини Вікторівні за номером телефону: 0505309755.

Залишити відповідь