“Ким бути?” – допоможе зрозуміти тестування

Опубліковано в 13:05 Актуально, Важливі, Новини, У Пологах, У районі, Цікаво та корисно    363

Ваша дитина ніяк не може визначитися з майбутньою професією. Вихід є.

Визначитися з професією майбутнім абітурієнтам і не тільки їм допоможе унікальна система тестування, розроблена Державною службою зайнятості. Цю методику активно впроваджують і на Пологівщині. Про ефективність онлайн тестування з профорієнтації говорить завідувач сектором активної підтримки безробітних Пологівського центру зайнятості Віра Тоцька.

“На сьогоднішній день я – єдиний спеціаліст в районі, який може інформативно допомоги охочим пройти онлайн тестування.

Це проходить приблизно так: від людини мені потрібні особисті дані: прізвище, ім’я, по батькові та дата народження, які вводяться до бази з метою отримання особистого пароля. Пароль я повідомляють людині, яка проходитиме тестування, а вона в свою чергу, може навіть з власного домашнього ПК відповідати на запитання тестів.

Часто я створюю певну інформативну підтримку опитуваного, спілкуючись з ним по телефону, бо, як правило, у ході проведення тестування, у людей виникає маса додаткових запитань.

Програма обумовлена трьома групами тестів:

1 група – направлена на дослідження професійних інтересів та цінностей.
2 група – методичне дослідження соціально-психологічних цінностей.
3 група – питання спрямовані на виявлення рівня IQ.

Дуже зручним у онлайн тестуванні є те, що людина може робити перерву між основними блоками питань, але закінчити роботу має обов’язково протягом доби.

Пройти профорієнтаційне тестування може кожен охочий, віком від 14 років” – розповідає Віра Олексіївна.

Така послуга не є обов’язковою для школярів, проте є безкоштовно для тих, хто ще не визначився з професією.

ПРОЙТИ ТЕСТУВАННЯ

“Якщо людина буде впевнена у тому що працює за покликанням, та виконує посильні, згідно її професії завдання, вона буде впевнена і в завтрашньому дні та в своєму житті” – говорить завідувач.

“Насьогодні вже багато дітей скористалися програмою профорієнтаційного онлайн-тестування та залишились дуже враженими та задоволеними. Діти під час тестування можуть користуватися допомогою батьків, або виконувати роботу в їх присутності.

Сьогодні проведено колосальну роботу з керівниками, вчителями та психологами навчальних закладів Пологівщини, аби якомога більше кількість дітей дізналися про унікальне тестування”- розповідає Віра Тоцька.

Маємо надію, що пологівські підлітки за допомогою даного тестування будуть впевнені в собі та активніші в профорієнтаційній роботі.

Оля Белименко

Залишити відповідь