Ліквідували понад 22 тисячі квадратних метрів ямковості. Є і Пологівський район 📷

Опубліковано в 11:23 Важливі, Новини, У районі, У регіоні    808

Понад 22 тисячі квадратних метрів ямковості ліквідували дорожники області за тиждень

З метою збереження покриття доріг від подальшої руйнації та зменшення вірогідності виникнення аварійних ситуацій, дорожники регіону посиленими темпами проводять роботи з ліквідації аварійної ямковості.

Так, у період з 25 червня по 7 липня 2020р., підрядними організаціями, на замовлення Служби автомобільних доріг у Запорізькій області, ліквідовано 22 494 кв. м ямковості.

Ремонтні роботи проводилися, як із використанням гарячої асфальтобетонної суміші, так і струменевим методом ремонту на дорогах територіального значення, а саме:
• Т-04-01 Дніпро – Васильківка – Покровське – Гуляйполе – Пологи – Мелітополь, в Пологівському, Мелітопольському та Токмацькому районах;
• Т-04-08 Павлоград – Васильківка – Новомиколаївка – Оріхів – Токмак, в Оріхівському районі;
• Т-08-05 Кам’янка-Дніпровська – Велика Білозерка – Веселе – /М-14/, в Кам’янсько-Дніпровському та Веселівському районах;
• Т-08-19 Більмак – /М-14/, в Більмацькому районі;
• Т-08-12 /М – 18/ – Лугове – Оріхів, в Василівському районі;
• Т-08-13 Токмак – Чернігівка, в Чернігівському та Токмацькому районах;
• Т-08-21 /Н-30/ – Приморськ, в Приморському районі.

Взагалі, з початку виконання робіт, дорожники усунули 120 059 кв. м дефектів дорожнього покриття на 579 км автодоріг.

На наступному тижні, при належних погодних умовах, проведення ремонтних робіт заплановано на дорогах державного значення, в обсязі – 22 780 кв.м, в тому числі: на дорогах територіального значення – 21 580 кв.м.

Служба автомобільних доріг звертається до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт, дотримуватися вимог Правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки.

Повідомляє: Служба автомобільних доріг

Залишити відповідь