Ліна Купріна – талановита дівчина, яка вірить у долю!📷📹

Опубліковано в 10:20 Відео-галаеря, Важливі, Новини, У Пологах, У районі, Фото-галерея    1 032

В гостях нашої редакції побувала висхідна зірка!

20-річна пологівчанка Ліна Купріна співає так, що аж мурашки ідуть по шкірі. Дівчину визнало рідне місто, а нещодавно талановиту землячку оцінили журі відомої шоу-програми “Голос країни”. І хоча виступ Ліни не потрапив до ефіру програми, ми все одно горді, що маємо таких зірок.

Не з першого разу та з Божої волі

“Ви запитаєте, як я потрапила на цю передачу?

О, то був нелегкий шлях! Виконання пісень я викладала на своєму YouTube каналі. Там мене і помітила працівниця відомої на всю Україну телепрограми. Жінка написала мені у соцмережі, після чого я отримала запрошення пройти передкастинг у м. Дніпро.

Там я неочікувано для себе зустріла свою подругу та “сестру по сцені” Карину Арсентьєву – у майбутньому фіналістку “Голосу”, з якою я була знайома ще з обласного “Зорепаду” (2015 р). Тоді моя подруга пройшла до фіналу, а я – ні. Видно доля втрутилась до подій, аби ми не стали суперницями на сцені.

Тепер, у 2020 році, я змогла дійти до сліпих прослуховувань. І хоча жоден із зіркових тренерів до мене не повернувся, я все ж змогла заспівати дуетом з Тіною Кароль та звернути на себе увагу відомих зірок шоу-бізу.

Як все відбувалось?

Після того, як я приїхала до Києва та потрапила за куліси “Голосу”, поринула в атмосферу справжньої творчої сім’ї. Всі учасники були немов велика рідня. Коли і кому виходити на сцену – ніхто з нас не знав. Це була величезна несподіванка. Нерви не витримували, апетит також пропав. Вільних місць в командах тренерів залишалося все менше та менше. І ось, на 3-й день, мене викликали. Я співала у стилі поп, а образ мала роковий – відповідне вбрання, рожевий колір волосся і все таки моя заповітна мрія здійснилася – я сама запросила Тіну Кароль заспівати разом пісню “Україна це ти” – чим здивувала і розчулила співачку.

Я всі ті емоції, той казковий вир життя бачила на власні очі, тому й не була засмучена тим, що не попала до трансляції. На все воля вищих сил – я впевнена у цьому.

Мої півтори хвилини слави мали бути на вищому рівні – і я вважаю, що цього досягла. Мені вдалося гідно представити себе та свій Пологівський край на всю країну.

Задовго до тріумфу…

“Співати я почала ще у дитинстві. Так-так, збирала собі публіку біля під’їзду багатоповерхівки де проживала з мамою та бабусею.

Прикро, що мій дідусь, який до речі як і бабуся, дуже гарно співав, так і не почув моїх пісень.

Він обирав мені ім’я. І не випадково, чи на якомусь підсвідомому рівні, обрав ім’я, яке за своїми характеристиками пов’язане з музикою.

Згодом я почала займатися вокалом у ЦКД “Гірник” з Олесею Білай, яка й рекомендувала мені вступити на навчання до Гадяцького коледжу культури і мистецтв, де почалась шліфування мого таланту під встановлені музичні норми.

“У цієї дитини неймовірно горять очі…”

Одну історію з далекого дитинства мені розповідала матуся.

Коли я була ще немовлям, вона виносила мене на прогулянку. Перехожа, подивившись мені у вічі, вражена заявила матері, що у мене палають очі. Матуся запитала це добре чи погано? Жінка лише стверджувальна кинула і повторила, що у дитини горять очі, і додала – вона досягне всього, чого хоче. От і вірю після того в долю, прикмети та знаю, що випадковості не випадкові.

Плани на майбутнє

Нещодавно я отримала пропозицію роботи в Кореї. Тому, маю намір рік працювати саме там. Це нові горизонти, нові можливості для мене. Адже творча особистість без розвитку, все одно, що квітка без води.

Повернуся, щоб перемогти

Я хочу повторити, що вірю в долю. Тому, скажу що маю ще раз пройти цей шлях до “Голосу”, аби перемогти. Все не так просто – перший раз я не пройшла передкастинг, другий – я дійшла до сліпих прослуховувань, а третім кроком має бути виступ у фіналі, а може…”

Але то вже інша історія, яку Ліна Купріна розповість наступного разу.

Бажаємо тобі творчих перемог, нових здобутків, та тільки прекрасних вражень.

Чаруй всіх своїм прекрасним голосом!

Прославляй наш край та людей які допомагають і вірять у тебе.

Будь собою!

Адже ти неординарна, яскрава, саме тому що така як є – справжня!

Залишити відповідь