Літній спортивний табір об’єднав спортсменів і не тільки 📹

Опубліковано в 14:04 Відео-галаеря, Новини, У районі, Фото-галерея, Цікаво та корисно    434

На літніх канікулах вихованцям СК “Прайд” відпочивати не хочеться, точніше вони разом з тренером Володимиром Донцем придумали як поєднати тренування з відпочинком.

“Для того щоб створити дітям атмосферу задоволення від тренувань кожного дня і був створений цей літній табір. Мені, як тренеру, дуже хотілось на літній час переформатувати наші звичні заняття та заохотити своїх вихованців тренуватись відпочиваючи, з користю як для фізичного розвитку організму, так і для формування культурної, розвиненої, спортивної особистості. Ідея створити такий табір виникла у цьому році. Вирішили спробувати, і все вийшло. Діти задоволені, результати тренування не заставили себе довго чекати. У юних спортсменів з’явився справжній командний дух, вони почали ще активніше працювати над саморозвитком, як у спортивному так в інтелектуальному плані. Батьки дітей також активно підтримали ідею створення літнього табору. Тут займаються діти віком від 5 до 12 років, і не лише ті, хто є учасником спортивного клубу.” – розповідає тренер.

Діти разом з наставником відвідують музей, колективно разом з батьками виїжджають відпочивати на природу, єднаються, спілкуються та тренуються заради спортивної мети.

Юні самбісти активно готуються до змагань з пляжного самбо, яке відбудеться 13 липня о 9:00 ранку на стадіоні “Україна”, с. Пологи.

До вашої уваги відео-сюжет ТВ-5:

Залишити відповідь