Ліцеїсти презентували власноруч створений мультик та весело провели час з дітьми

Опубліковано в 18:13 Важливі, Новини, У Пологах, У районі    380

Сьогодні у Пологівському Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей, відбулася урочиста презентація мультфільма, який було створено учнем Пологівського Професійного ліцею Віталієм Трохимчуком.

З хлопцем вже спілкувалися журналісти Новинного Порталу ПІК.

Підліток з Пологівського ліцею зняв справжній мультик для дітей 📹

Як відомо, Віталій – п’ятнадцятирічний юнак з Оріхівського району, який захоплюється ліпленням ще з дитячого садочку. У доробку юнака вже є чотири власноруч створені мультиплікаційні фільми.

Вступивши до Пологівського Професійного ліцею, хлопець обрав спеціальність електрика, та хоббі вирішив не лишати. Тим більше, що в гуртожитку на той момент вже працював гурток “Умілі руки”, куди Віталія радо запросили.

Понад 700 фотознімків, більше ніж 10 листів рукопису, смартфон, портативний штатив, місяць роботи – і мультфільм готовий.

Свою відео-роботу під назвою “Рятівники казкового світу” Віталій разом з помічниками, вирішили презентувати у місцевому дитячому Центрі соціально-психологічної реабілітації.

(Відео дивіться внизу сторінки)

Керівник та працівники Центру з задоволенням прийняли участь цікавому проекті, приуроченому до дня святого Миколая.

Після презентації мультфільму, вихованці гуртожитку разом з вихованцями дитячого закладу дошкільного та молодшого шкільного віку провели яскравий майстер-клас з ліплення людського обличчя.

За тим як проходив майстер-клас зацікавлено спостерігали навіть дорослі.

У Віталія та його однодумців попереду ще багато планів. Та головною серед них є ідея знайомства з відомим пологівським мультиплікатором Вадимом Болдуратом, який відкрив у м. Харків власну творчу школу.

Тож, ми бажаємо Віталію наснаги, натхнення, творчих успіхів та будемо і надалі стежити за його творчістю!

 

Приємного перегляду!

Залишити відповідь