Литовці у Пологах обрали кращий заклад для відпочинку!

Опубліковано в 14:00 Важливі, Новини, У Пологах    511

Учора, у наше місто прибули молоді, активні, спортивні вело-туристи з Литви.

– Нещодавно, нам зателефонувала жінка, яка представилась послом із Литви. Вона звернулась із проханням гостинно прийняти у “Сакурі” закордонних гостей. Це, звісно, здивувало мене, але, привітно відповівши пані, я про себе подумала “нічого собі…” – розповідає керуюча розважального закладу “Сакура” – Інна Савранська.

Так, дійсно, про пологівський заклад із чудовою кухнею та гостинним прийомом знають навіть за кордоном, і це дуже приємно.

Чекаючи приїзду закордонних туристів, дівчатка (між нами кажучи), понамальовували швиденько губи, та сіли вивчати хоча б базові словосполучення, аби гідно зустріти литовців у своєму закладі. Як то кажуть “Гугл в поміч”. І, як виявилось, не даремно…

Колектив “Сакури” зустрів своїх гостей із привітною посмішкою та навіть спробували спілкуватись їхньою мовою, що вийшло досить добре. Впорались і з замовленням і з обслуговуванням на відмінно! Литовцям дуже сподобалась українська кухня та вишукані страви від закладу, а найбільше те, що їх діалог підтримували та ввічливо відповідали на різні запитання. Вони вражені високим рівнем професіоналізму усіх членів команди “Сакури” від керуючої до поварів. 

Тож, можна сміливо заявити, що колектив “Сакури” перейшов на міжнародний рівень обслуговування! Гості із задоволенням протягом двох днів і снідали і вечеряли саме в цьому пологівському закладі та щедро дякували команді за гарне обслуговування та смачні страви. Серед замовленого були і “гаряча м’ясна пательня” і різноманітні свіжі салати, і десерти, і напої (кава, компот)… Одним словом, голодними та засмученими не пішли!

До речі, зробивши море селфі із обслуговуючим персоналом та керуючою закладу після вдалого відпочинку, та насолодившись смачною кухнею, вони вирушили до Краматорську. Гадаємо, що й там українці підтримають марку пологівського розважального закладу “Сакура” і “не впадуть лицем у бруд”. 

Взагалі, українці чи не найгостинніший народ у світі, і колектив “Сакури” це довів у черговий раз! Тож, залюбки чекатимемо й на інших закордонних гостей у нашому місті, ну а литовці вже стали для нас свого роду братами, яких чекатимуть тут у будь-який час! 

Залишити відповідь