Людоньки, що ж ви робите?! 📷📹

Опубліковано в 10:08 Відео-галаеря, Важливі, Новини, У Пологах, У районі    1 939

Знов і знов наші читачі “засипають” редакцію фото, відео, на яких несвідомі люди просто палять траву, винищують природу, не замислюючись про наслідки.

Це фото надіслав Влад Пелих:

“Пожежа на ПЛМГ”

Це відео надіслав Владислав Францевич:

“Пожежа/підпал у с. Воскресенка”

Я остановился с сыном, потушили то что смогли сделать физически подручными средствами, пытались остановить эту бабку, выслушали ОГРОМНУЮ КУЧУ лести в свою сторону…. И угрозу что она снова все подожжёт!!

Лише уявіть: За минулу добу вогнеборці Запорізької області ліквідували 23 загоряння на відкритих територіях. Вогнем заподіяно шкоди навколишньому природному середовищу на загальній площі 6,24 га. На ліквідацію лише цих займань від ГУ ДСНС залучалось 25 одиниць техніки та 95 рятувальників. І така “картина” зараз майже щодня.

Шановні громадяни! Рятувальники Головного управління ДСНС України у Запорізькій області закликають вас суворо дотримуватися правил пожежної безпеки поблизу лісових масивів і на відкритих територіях. Пам’ятайте, що масштабні загоряння можуть мати негативні наслідки як для навколишнього середовища, так і для людей. Нагадуємо, що спалювання сухої трави, опалого листя та інших рослинних залишків без дозволу відповідних органів заборонено законодавством України.

Рятувальники звертаються до вас! Бережіть екосистеми від вогню!

*Велике прохання до наших читачів!

Якщо ви бачите подібне, дзвоніть на 101, не зволікаючи! Адже часто спостерігаємо ситуацію, коли нам надсилають фото, відео, ми звертаємось до рятувальників, і дізнаємось що їм ніхто навіть не повідомив про пожежу.

Коментарів: 2

  • Україна територія де закони не діють, обо не вони не для всіх, звідси й всі наслідки… У місті кожного вечера щось палять, у міськраді організували посаду інспектора по благоустрою, і т.д., працює цілий профільний відділ, і що? Зарплати всі отримують вчасно! Рік у рік фермери палять стерню, горить все – дерева, степ, живнісь, і що? Те саме – у 21 ДПРЧ інспектори зарплату отримують вчасно, жоден підпалювач не був покараний…

  • Та хоча б під час карантину мали совість. В центрі міста неможливо провітрити помешкання. ТІльки покарання… свідомості чекати не час…

Залишити відповідь