“Людина-поезія”: 96-й рік святкує та пригадує усе, що було… (ФОТО)

Опубліковано в 18:44 Важливі, Новини, У Пологах, У районі    441

Велика дата – 96! Скільки всього було прожито, і скільки всього хочеться розповісти… у віршах!

Учора, 11 червня, ми завітали у гості до шанованого земляка, почесного іменинника, найстаршого ветерана Другої світової війни у Пологах, і дуже цікавої людини – Миколи Григоровича Ковтуна.

Привітати його з поважним днем народження приїхали представники Пологівської РДА, райради, міськради, УСЗН, терцентру, ветеранської організації. Іменинник радушно прийняв квіти, солодощі, вітальні листівки та багато теплих слів на свою адресу.

Для чаювання розсадив усіх гостей під своєю улюбленою грушею, якій вже понад 100 років, вона, як і її господар пережили не мало, і пам’ятають все…

Пішов до армії у 19, був зв’язківцем, має чимало нагород, медалей та відзнак, про кожну може розповісти із гордістю та честю.

Микола Григорович пройшов від Росії через Польщу до Чехії, і пригадує тяжкі роки війни з трепетом у голосі. Досі не забуває Азбуку Морзе, згадує чимало віршів, що вивчали ще у школі, та у воєнні роки, у цьому йому кращих немає.

Микола Григорович говорить, що радіє від того, що живе, і радить усім не втрачати позитив, вести здоровий спосіб життя, бути активними і роботящими, у цьому і полягає секрет довголіття.

Колеги з ТВ-5 відзняли цікавий сюжет про шанованого іменинника:

До відома: на сьогодні, у Пологівському районі проживають 14 учасників бойових дій, ветеранів Другої світової війни. Це золотий фонд району. Саме вони здобули нам Перемогу у далекому 1945 році. Кожен із них заслуговує на увагу, любов, а головне – повагу. Тож, не забуваймо тих, хто боровся за нас!

Залишити відповідь