Малеча пологівських учасників АТО отримала море емоції та подарунки на Миколайчика (ФОТО)

Опубліковано в 22:11 Новини, У Пологах, Фото-галерея    388

Сьогодні у Пологах вже почали святкувати День Святого Миколая. Першими щасливчиками, хто зустрів це свято, стали діти з пологівських родин учасників антитерористичної операції на Сході України. Для них підготували справді казкове дійство, яке пройшло у ДРЦ “Джунглі”. 

За кошти районної Програми “Назустріч людям”, для малечі накрили солодкі столи та арендували ігрову зону, і усі, без виключення 60 дітей, що прийшли на свято отримали подарунки. Інші діти з сімей учасників АТО можуть отримати солодощі в Управлінні соціального захисту населення Пологівської РДА.

Яскраве театралізоване дійство було підготовлене акторами-аматорами Пологівського РБК. 

Після святкової програми, діти жваво бавились у іграшковому лабіринті закладу.

Свято для дітей відбулось завдяки ГО «Ветерани АТО Пологівщини», Управлінню соціального захисту населення Пологівської РДА, відділу культури і туризму.

Малечу привітала зі святом заступник голови Пологівської РДА Ірина Півень та побажала, щоб мрії неодмінно здійснились, а батькам – здоров’я, сил, та миру.

А ще – велика подяка, за те, що завдяки вам, шановні учасники АТО, сьогодні ваші діти, та усі ми маємо змогу зустрічати такі великі свята у родинному колі, а головне – на рідній землі! 

Залишити відповідь