Маленькі пологівці посіли першість у Всеукраїнському та Міжнародному фестивалях – конкурсах талантів у Запоріжжі (ФОТО)

Опубліковано в 11:43 Новини, У Пологах, У районі, У регіоні    450

Учасники театру танцю “Терпсихора” підготовча група “Родзинки” дует Всеволод Ромашов та Анастасія Руденко у суботу, 13 квітня, приймали участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі “Пісенна і танцювальна Хортиця”-2019 та п’ятому Міжнародному шоу-фестивалі талантів “ZaГрайФест Весна”-2019, в яких зайняли перші місця.

Обидва фестивалі проходили в один день у м. Запоріжжя у БК “Орбіта” та БК “Титан”. Серед більше ніж 100 творчих номерів, журі вподобали блискучі виступи маленьких пологівців. Всеволод та Анастасія представляли виступи під українські пісні “Ішло дівча лучками” та “Клен”.

“Це був дуже важливий крок для моїх діточок! Перший дебют на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі “Пісенна та танцювальна Хортиця”-2019 та п’ятому Міжнародному шоу-фестивалі талантів “ZaГрайФест Весна”-2019 у м. Запоріжжя, де діти посіли почесні звання! Вони старанно готувалися та показали всю свою майстерність і творчість. Я дуже втішаюся перемогою цього дуету, адже вони заслужили його своєю кропіткою працею” – захоплено говорить керівник дитячого самодіяльного театру танцю “Терпсихора” КЗ “Пологівський ЦКД “Гірник” ПМР Тетяна Чернявська.

Батьки дітей дуже вдячні пологівцю Віталію Терентюку та керівнику Тетяні Чернявській за допомогу та підтримку, а керівникові окреме “спасибі” за чудове професійне виховання та блискучу підготовку маленьких учасників.

Новинний портал ПІК щиро вітає переможців, їхніх батьків та керівника з таким почесним визнанням. Бажаємо веселого настрою, наснаги та нових творчих здобутків!

Оля Белименко

Залишити відповідь