Маленький пологівець боротиметься за титул “Міні-містер Україна 2020”

Опубліковано в 15:40 В Україні, Новини    1 115

Після участі в пологівському конкурсі краси “Міні-містер, Міні-міс та Юна міс” та завоювання призового титулу “Маленький принц”, семирічний Всеволод Ромашов зупинятись не планував. Хлопчику було надіслано багато запрошень для участі у конкурсах краси з усієї країни. Сєва разом з мамою Вікторією обрали конкурс “Міні-містер та Міні-міс Таврія”, що проходив в Генічеську.

Три дні – з 19 по 21 липня, маленький пологівець насолоджувався конкурсною програмою, проживанням в чудовому готелі, екскурсіями та спілкуванням з однолітками з різних міст України.

Першого ж дня Всеволод мав змогу познайомитись з мером міста та розповісти йому про рідне місто Пологи. Від очільника міста Генічеськ Сєва отримав бажаний приз – білет до аквапарку.

Конкурсна програма була дуже насиченою. Вихід у чудернацьких костюмах на морську тематику – найкращий та найвеселіший конкурс. Я був морським скатом. На конкурсі талантів декламував вірш” – розповідає хлопчик.

Всеволод отримав  абсолютну перемогу в конкурсі краси, отримавши титул “Міні-містер Таврія, а також титул “Маленька модель Азова”. Дві корони, два титули, кубок за “найкращий образ”, безліч призів від спонсорів заходу, море позитивних емоцій отримав маленький пологівець. І найголовніше, що слід додати в цій феєричній історії – Всеволод Ромашов отримав запрошення на Всеукраїнський конкурс краси “Міні-містер Україна 2020”.

Новинний Портал ПІК щиро вітає переможця і його родину з таким значущим досягненням. Бажаємо Всеволоду творчої наснаги, креативу, та, звичайно ж, перемоги!

Залишити відповідь