Маленький Єгипет у Пологах

Опубліковано в 13:40 Актуально, В Україні, Важливі, Новини, У Пологах, У районі    1 747

Ще вчора була свідком емоційної розмови пологівців в маршрутці. Предметом гучних обговорень стало повернення українських туристів із закордону, в тому числі і з Єгипту. Як завжди говорили щиро, не приховуючи почуттів ні до влади, ні до туристів, які,- такі-сякі, – з жиру бісяться, додому хочуть, а у нас тут і без них турбот…

Сьогодні, випустивши сільські рейси вранці на маршрути, очільники району вирішили їх закрити з 12 години. Що завадило впровадити нововведення з 18 години, або від завтра – наразі невідомо, але факт залишається фактом: водії маршруток району, які вранці привезли пасажирів в місто і не встигли вивезти їх до обіду, можуть з легкістю їхати додому на відпочинок, а от що робитимуть селяни, які приїхали перед апокаліпсисом на базар чи в аптеку – питання відкрите.

Такими заручниками «туристичної» поїздки стали і мешканці Григорівки-Семенівки-Басані-Ожерельного, які вже приїхали в Пологи, а от на 14:10 рідною маршруткою до рідного дому навряд чи попадуть.

Що робити? Куди дівати клунки з покупками, кому дзвонити за допомогою, як добиратися і… де взяти грошей, щоб заплатити за таку непросту, нервову, недешеву – як виявляється, дорогу додому.

І якщо туристів в теплих країнах годували і тримали в готелях за рахунок турфірм, то в Пологах навіть автовокзал закрили, щоб не сиділи тут, не розносили заразу по підлозі… Такі от особливості національної турботи про ближнього… Будьте здорові та бережіть свої нерви

 

Коментарів: 2

  • Ахах! Здобули. Я вважаю, що чим більше таких ситуацій, які якраз і показують як влада переймається за людей, тим краще.

  • А наші люди за новинами взагалі не слідкують? По всій країні карантин, це по перше, а по друге, з понеділка попереджали, знову ж таки по всім новинам, про закриття міжобласних обласних і приміських маршрутів.

Залишити відповідь