Малим і середнім підприємствам надано компенсацію витрат на маркетингові заходи на зовнішньому ринку

Опубліковано в 12:29 Для бізнесменів та підприємців, Новини, У регіоні    196

У рамках Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва у Запорізькій області на 2017-2018 роки передбачено компенсацію витрат для суб’єктів малого і середнього підприємництва, пов’язаних із здійсненням маркетингових заходів на зовнішньому ринку, вивченням кон’юнктури зовнішнього ринку, пошуком партнерів, просуванням товарів на нові ринки, яка надається на конкурсній основі.

Для участі у конкурсі  заяви надали вісім підприємств: ПМВКП «Асоль»; ТОВ «Запорізька хендлігова компанія», ТОВ «Запорізький хлібокомбінат № 1», ТОВ СПП «Лана», ТОВ «Оріхівський завод сільськогосподарських машин «Агротех», ППВКФ «Полімер», ТОВ «Ролл Гранд» та ТОВ «Триада ЛТД Ко». Для їх розгляду проведено засідання конкурсної комісії, за підсумками якого вирішено надати компенсацію всім учасникам без винятку.

Як повідомили в Департаменті економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації, на реалізацію цього заходу  з обласного бюджету виділено 100 тис. грн. За умовами конкурсного відбору максимальна сума коштів переможцю конкурсу не може перевищувати 10 тис. грн. на рік.

Відповідно до порядку використання коштів обласного бюджету у конкурсі можуть брати участь суб’єкти малого та середнього підприємництва, що мають безпосереднє відношення до здійснення маркетингових заходів на зовнішньому ринку.

Інформує: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Залишити відповідь