“Мене систематично б’є син”, “Мене побили знайомі” – пологівці звернулись до поліції

Опубліковано в 13:03 Важливі, Новини, У Пологах, У районі    651

У період з 30 березня по 6 квітня до Пологівського відділу поліції надійшло 133 звернення та повідомлень громадян із яких 15 містять в собі ознаки кримінального правопорушення (вказані матеріали внесено до ЄРДР).

З числа кримінальних правопорушень зареєстровано 6 фактів крадіжок, відомості внесені до ЄРДР за ознаками ст.185 ККУ (Крадіжка). Встановлено 3 осіб правопорушника.

За вказаний період 2 особам правопорушникам повідомлено про підозру у вчинені кримінального правопорушення за ознаками ст..185 ККУ (Крадіжка) та 3 кримінальних провадження скеровано до суду з обвинувальним актом.

Домашнє насильство

4 квітня о 08:58 надійшло повідомлення від жінки 1946 року народження, про те, що прохає притягнути до кримінальної відповідальності її сина, який систематично вчиняє домашнє насильство в сім’ї. Слідчим відкрито кримінальне провадження за ознаками ч.1 ст.126-1 ККУ (Домашнє насильство) триває досудове розслідування.

Тілесне ушкодження

Так, 3 квітня о 11:45 до відділу поліції надійшло повідомлення від чоловіка 1976 року народження, про те, що її знайомі спричинили йому тілесні ушкодження. Слідчо-оперативною групою на місці події встановлено всі факти події та слідчим внесено відомості до ЄРДР за ознаками ч.1 ст.125 ККУ. Тривають слідчі дії.

За вказаний період про підозру за вчинення кримінального правопорушення передбаченого ч.1 ст.125 ККУ повідомлено 1 особі правопорушнику, та до суду скеровано 2 кримінальних провадження відносно 2 осіб правопорушників.

Залишити відповідь