Мешканок Пологівської громади запрошують взяти участь в проекті «Успішна жінка»

Опубліковано в 9:29 Актуально, Без рубрики, В Україні, Новини, У Пологах, У районі, Цікаво та корисно    484

Видавництво ТОВ «Статус-Україна» готує до друку Х випуск книги інформаційно-видавничого проекту «Успішна жінка» та шукає кандидаток серед представниць прекрасної статі Пологівської громади.

Проект засновано з метою відображення високого соціального статусу успішних, ділових та цілеспрямованих жінок в житті країни, адже сучасна жінка – гордість нашого сьогодення та яскравий взірець для наслідування прийдешнім поколінням.

  До участі у проекті «Успішна жінка» запрошуються жінки – керівники підприємств, державних і недержавних структур, громадських організацій, окремі особистості – провідні спеціалісти різних галузей, громадські діячі, митці, учасники державних та громадських акцій, які досягли статусу успішної жінки завдяки щоденній і наполегливій праці.

 Вихід книги з друку заплановано на грудень 2020 року. Всі учасники отримують книги, дипломи, а інформація після виходу книги розміщується додатково в інтернет-мережі (status-ua.com.ua).

Фінансування проекту здійснюється шляхом залучення коштів учасників проекту, спонсорів. Сподіваємося, що майбутня співпраця буде успішною і взаємовигідною.

Зацікавлені особи можуть відправити на електронну пошту Пологівської міської ради mail@mradapology.gov.ua з поміткою “Проект «Успішна жінка» інформацію за наведеною формою:

ПІБ (повністю) Посада, місце роботи (повністю) Контактний номер телефону

За інформацією Пологівської міської ради

Залишити відповідь