Мешканці вул. Калинової будуть з водою (ФОТО)

Опубліковано в 10:14 Важливі, Новини, У Пологах, У районі    194

До редакції ПІК надійшло повідомлення від жителів вул. Калинової, що знаходиться на території мікрорайону Пологи-5,  які стурбовано запитують, чому вже місяць розрито узбіччя їхньої вулиці. Запитання громадськості коментує директор міськводоканалу Олександр Кириленко:

“Вулицею Калиновою проводять водогін, адже частина жителів не мають централізованого водопостачання. Замовником робіт є Територіальна громада м. Пологи, проектувальником – ТОВ “ЕКОД” ЛТД СП Знамянка. Генеральним підрядником є ТОВ “Пологівський Агробуд”. Роботи почали виконувати 18 березня — від будинку під номером 1 та до будинку 37, ділянка вулиці протяжністю 1045 вже оснащена централізованим водогоном. Тепер, діло вже за жителями вулиці, адже поки власник домоволодіння, який бажає “бути з водою” не під’єднається до прокладеного водогону, його не можуть закопувати, бо це б спричинило труднощі для самих людей. Хочу наголосити, що перед початком робіт по вулиці було встановлено інформаційну табличку і проведено роз’яснювальну роботу серед місцевих жителів” – пояснює Олександр Васильович.

На питання про кількість виділених коштів журналістам відповідає заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Ради Сергій Макаренко:

“На виконання робіт з проведення водогону по вул. Калиновій всього виділено 648 тисяч гривень, з врахуванням матеріалів та робіт”.

Отже, людям не варто перейматися, бо для них створюються певні умови комфорту.  

Оля Белименко

Залишити відповідь