Міськрада затвердила План дій сталого енергетичного розвитку і клімату до 2030 року міста Пологи

Опубліковано в 14:01 Новини, У Пологах    249

Місто Пологи у 2016 році приєдналось до Угоди Мерів – ініціативи Європейської Комісії, яка має на меті об’єднати європейські місцеві органи влади в добровільне об’єднання задля спільної боротьби з глобальним потеплінням. Підписавши дану угоду, містом Пологи було поставлено за мету скоротити власні викиди СО2 щонайменше на 30% до 2030 року, сприяючи, таким чином, розвитку екологічно-орієнтованої економіки та підвищенню якості життя. Одним із завдань, яке визначено в рамках підписаної «Угоди мерів» та з метою досягнення задекларованих цілей розроблено відповідний стратегічний документ «План дій сталого енергетичного розвитку і клімату до 2030 року міста Пологи», який виступатиме орієнтиром для планування енергетичної політики міста і настановою для формування пріоритетів та заходів, орієнтованих на процеси енергозбереження.

Основними завданнями Плану дій є

– зменшення викидів СО2;

– ощадливе споживання основних видів енергії: природного газу, електричної енергії, води, автомобільного пального, тощо;

– збільшення частки альтернативних джерел енергії;

– зміна свідомості мешканців міста в сторону раціонального використання енергетичних ресурсів;

– створення умов для залучення інвестицій на впровадження енергозберігаючих заходів та програм.

22 грудня 2017 року на черговому засіданні сесії Пологівської міської ради було затверджено План дій сталого енергетичного розвитку і клімату до 2030 року міста Пологи.

План дій сталого енергетичного розвитку і клімату м. Пологи є стратегічним документом, який спрямований на підвищення енергоефективності у бюджетних закладах та установах, житлових будівлях, громадському транспорті, муніципальному громадському освітленні, третинному секторі (малий та середній бізнес та сфера обслуговування) та на комунальних підприємствах міста.

Реалізація передбачених Планом дій конкретних цілей буде здійснюватись шляхом впровадження енергозберігаючих заходів та проведення інформаційних кампаній на енергозберігаючу тематику.

Інформує: міськрада

Залишити відповідь