Міський голова відповів на питання пологівця

Опубліковано в 14:37 Важливі, У Пологах    629

Нещодавно один з наших читачів звернувся із проханням висвітлити проблему з вивезенням сміття із приватного сектору на Червоному висілку.

За його словами сміття з вулиць Дробязко та Ягідної вивозиться із порушенням графіку, а іноді взагалі не вивозиться. Також, є скарги від жителів вулиць Миру і Сацького.

Ми звернулися до Пологівського міського голови Юрія Коноваленко, який прокоментував дану ситуацію.

Він наголосив, що сміття вивозиться регулярно – можливі затримки пов’язані із великим обсягом роботи. Проте, коли пологівці виносять спиляне гілля або сухе листя – вивезення цих відходів вважається недоречним. Наприклад, сухе листя з паркових зон не вивозиться і не спалюється, бо має перегнити.

Як альтернативне рішення пологівцям було запропоновано використовувати компостні ями для листя, а гілля вивозити на міське звалище.

Вивезення сміття на звалище власноруч – безкоштовне для пологівців. Єдине що потрібно – знайти авто із причіпом.

Та не всі мешканці приватного сектору вважають це правильним. Вони воліють спалювати сухе листя й гілля, що наразі заборонено. Тож, з метою запобігання цьому, комунальники вимушені вивозити гілки із листям, в результаті чого, витрачають зайвий час – саме цим і пояснюються можливі затримки із вивезенням побутового сміття.

У разі виникнення питань, пов’язаних із роботою комунальних служб, додаткових роз’яснень стосовно вивезення сміття тощо, пологівці можуть звертатися безпосередньо до міської ради, або скористатися прямим зв’язком із міським головою щопонеділка з 8-ої до 9-ої години, зателефонувавши за наступним номером: (06165) 2-23-30

Коментарів: 3

  • Тоді зустрічне питання до Коноваленка: чим гірші пологівці жителі приватного сектору від мешканців багатокватирок – ті ж не вивозять причіпами сміття на так зване безкоштовне звалище, не копають компостних ям, та не підрізають зелені насадження – біля їхніх будинків з ранку до вечера гребуться двірники з житло-сервісу, а поряд ще й “наводять” блиск та красу працівники благоустрою? Чого жителям багатоквартирок, чиї квартири так само теж давно приватизовані, комфорт та цивілізація, під опікою Коноваленка, а жителям приватного сектору головний біль, пусті обіцянки, та …чудненькі рекомендації від нього ж?

  • Відповідь Дройсману. Жителі багатоквартирок щомісяця платять за це (квартирна плата).

    • Відповідь для “ти” – жителі багатоквартирок платять за те що їхній будинок обслуговується комунальним унітарним підприємством “Житло-сервіс” пологівської міської ради, як то – ремонтуються та замінюються у дворах асфальтне покриття, під’їзди, дахи, підвали, кругбудинкові вимощення, стічні римби та труби, сміттєві майданчики з контейнерами, і т.д. Бюджет “Житло-сервісу” частково формується з цих надходжень. Але “Житло-сервіс”, як і КП «Благоустрій-Пологи» не є госпрозрахунковими одиницями, і дотуються з міського бюджету, який формується за рахунок надходжень, крім інших, в тому числі і жителів приватного сектру. Тому приділяти увагу благоустрою міста потрібне не тільки в районах багатоквартирок, а рівномірно по всій території міста! Істрично склалася несправедлива ситуація у цьому питанні – комунальні підприємства приділяють увагу території міста нерівномірно, і зосереджують свою увагу тільки на прилеглих до багатоквартирних будинків територіях. Щось я не зустрічав ні на Миру, ні на Ягідній, ні на Дробязко ні фонтанів, ні паркових зон, ні клумб з квітами, та лавками! Така ж ситуація з станом доріг, тротуарів, озелененням, боротьбою з бур’янами, зачисткою узбічч, освітленням, і т.д… Вся соціально-культурна інфраструктура, як і її ослуговування, зосереджені, та використовуються в жителями багатоквартирних будинків. Тільки її, в основному, й обслуговують комунальні підприємства міста – то й розкажіть що саме за все це вони щомісяця платять, і цієї щомісячної плати на все те вистачає… )))

Залишити відповідь